Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
11. marts, 2014
Drukāt

“airBaltic” pēc Jāņiem sāks lidojumus uz Bulgārijas pilsētu Varnu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” šogad vasaras sezonā, 24. jūnijā sāks lidojumus no Rīgas uz Bulgārijas pilsētu Varnu.

“Jaunais maršruts ceļotājiem piedāvās lielisku iespēju apmeklēt silto un saulaino Melnās jūras pilsētu Varnu. Vasaras sezonā pārtrauksim lidojumus maršrutos, kur pieprasījums ir zemāks, kas savukārt ļaus mums uzsākt lidojumus jaunajā maršrutā,” norādījis “airBaltic” komercdirektors Kristofs Vjate.

Varna ir populārs un tūristu pieprasīts atpūtais galamērķis. jaunais maršruts tiks atklāts sadarbībā ar “Tez Tour”.

“airBaltic” lidojumus no Rīgas uz Varnu veiks divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās. Aviokompānija lidojumus veiks ar “Boeing 737-300” lidmašīnu un lidojuma ilgums būs aptuveni divas stundas un četrdesmit minūtes.

 

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+