Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
2. aprīlis, 2014
Drukāt

“airBaltic” pērn gūst 961 000 eiro peļņu; pasažieru skaits sarucis par 4%

LETALETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” pagājušajā gadā strādāja ar 325 miljonu eiro konsolidēto apgrozījumu, kas ir par 0,3% vairāk nekā 2012.gadā, un 961 tūkstoša eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, trešdien žurnālistiem pastāstīja uzņēmuma izpilddirektors Martins Gauss.

“Aizvadītais gads mums bijis ļoti veiksmīgāks, nekā mēs bijām gaidījuši. Jau pēc trešā ceturkšņa redzējām, ka gads attīstās veiksmīgi. Peļņu esam sasnieguši gadu ātrāk nekā plānots,” sacīja Gauss.

Tāpat viņš informēja, ka pārvadāto pasažieru skaits pērn sarucis par 4% – līdz 2,95 miljoniem. Gauss atzīmēja, ka pārvadāto pasažieru skaitā par diviem procentpunktiem palielinājies to cilvēku īpatsvars, kas lido uz un no Rīgas. Tagad 50% pasažieru lido tranzītā un 50% – uz un no Rīgas. Turpmākajos gados paredzēts strādāt pie attiecīgā īpatsvara palielināšanu par uz un no Rīgas pasažieru

“airBaltic” 2012.gadā strādāja ar 323,9 miljonu eiro konsolidēto apgrozījumu, kas ir 0,3% mazāk nekā 2011.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās 4,4 reizes – līdz 27 miljonam eiro.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem. “airBaltic” lielākā īpašniece ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugumsValdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+