Mobilā versija
+2.1°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
2. aprīlis, 2014
Drukāt

“airBaltic” pērn gūst 961 000 eiro peļņu; pasažieru skaits sarucis par 4%

LETALETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” pagājušajā gadā strādāja ar 325 miljonu eiro konsolidēto apgrozījumu, kas ir par 0,3% vairāk nekā 2012.gadā, un 961 tūkstoša eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, trešdien žurnālistiem pastāstīja uzņēmuma izpilddirektors Martins Gauss.

“Aizvadītais gads mums bijis ļoti veiksmīgāks, nekā mēs bijām gaidījuši. Jau pēc trešā ceturkšņa redzējām, ka gads attīstās veiksmīgi. Peļņu esam sasnieguši gadu ātrāk nekā plānots,” sacīja Gauss.

Tāpat viņš informēja, ka pārvadāto pasažieru skaits pērn sarucis par 4% – līdz 2,95 miljoniem. Gauss atzīmēja, ka pārvadāto pasažieru skaitā par diviem procentpunktiem palielinājies to cilvēku īpatsvars, kas lido uz un no Rīgas. Tagad 50% pasažieru lido tranzītā un 50% – uz un no Rīgas. Turpmākajos gados paredzēts strādāt pie attiecīgā īpatsvara palielināšanu par uz un no Rīgas pasažieru

“airBaltic” 2012.gadā strādāja ar 323,9 miljonu eiro konsolidēto apgrozījumu, kas ir 0,3% mazāk nekā 2011.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās 4,4 reizes – līdz 27 miljonam eiro.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem. “airBaltic” lielākā īpašniece ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (10)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+