Sports
Basketbols

“airBaltic” pirms EČ atstāj ratiņbasketbola izlasi bez ratiņkrēsliem5


“airBaltic”.
“airBaltic”.
Foto – LETA/Evija Trifanova

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” nav nogādājusi Latvijas ratiņbasketbola izlasei uz Beļģiju ratiņkrēslus, līdz ar to ir apdraudēta izlases dalība Eiropas čempionāta B divīzijā, kas sāksies pirmdien, vēsta portāls sportacentrs.com.

“Mūsu Latvijas ratiņbasketbola izlase šodien devās uz Eiropas čempionātu B divīzijā Beļģijā, izmantojot nacionālās aviosabiedrības “airBaltic” tiešo reisu Rīga-Brisele. Nupat saņēmām ziņu no sportistiem, ka viņiem, atlidojot uz Beļģiju, bagāžā nav līdzi ievietoti sporta ratiņkrēsli, kas speciāli pielāgoti katram sportistam,” vēsta portāls, atsaucoties uz Latvijas Paralimpisko komiteju.

“Esam ieradušies Beļģijā uz Eiropas čempionātu ratiņbasketbolā B divīzijai, kurš šeit norisināsies no 16.-24.jūnijam. Taču mūs pievīla aviosabiedrība “air Baltic”, kas nenogādāja uz Beļgiju sporta ratiņkrēslus ar aizbildinājumu, ka lidmašīnā bija jāievieto kāda svarīgāka krava, kā rezultātā mūsu sporta rati tika izkrauti ārā. Savukārt mums tos sola piegādāt ne ātrāk, kā 17.jūnija vakarā. Kā zināms, nevienā sporta veidā sportisti uz laukuma neiziet ielas apavos, tāpat arī ratiņbasketbolu spēlē speciālos sporta ratiņkrēslos. Un tas nozīmē, ka rīt ratiņbasketbolistiem izkrīt treniņi pirms ļoti svarīgām spēlēm. Diemžēl!,” savā “Facebook” kontā raksta čempionāta dalībnieki.

Savukārt “air Baltic” informē, ka ratiņkrēsli ir pārlikti uz aviokompānijas “Ukraine International Airlines” reisiem un to piegāde plānota šovakar. Kompānija sola izmeklēt šo gadījumu un atvainojas sportistiem, vēlot izlasei veiksmi spēlēs.

LA.lv