Ekonomika
Bizness

“airBaltic” sāks čartera lidojumus uz Marki Itālijā0

Foto – LETA/Paula Čurkste

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” sadarbībā ar tūrisma operatoru “Tez Tour Latvija” šodien sāks čartera lidojumus uz Marki Itālijā, aģentūrai LETA pavēstīja lidsabiedrības pārstāvji.

Vasaras sezonā šogad “airBaltic” un “Tez Tour Latvija” piedāvā čartera reisus no Rīgas uz Antāliju (Turcija) – līdz pieciem lidojumiem nedēļā, Irakliju (Grieķija) – divas reizes nedēļā, kā arī vienu lidojumu nedēļā uz Burgasu (Bulgārija). Šonedēļ “airBaltic” sadarbībā ar tūrisma operatoru “Tez Tour Latvija” jau sākusi čartera lidojumus uz Peloponesu (Grieķijā).

Tāpat vasaras sezonā “Tez Tour Latvija” piedāvās ceļojumus ar regulārajiem “airBaltic” reisiem uz Rodu (Grieķija), Katāniju (Itālija), Barselonu un Maljorku (Spānija).

Kopumā līdz oktobrim plānots veikt vairāk nekā 300 čartera reisu uz populārākajiem tūrisma galamērķiem Eiropā.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, piedāvājot savienojumus uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. “airBaltic” piedāvā tiešos lidojumus arī no Tallinas un Viļņas.

Latvijas valstij pieder 80,05% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – gandrīz 20% akciju.

LA.lv