×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. februāris, 2014
Drukāt

“airBaltic” sāks piedāvāt autobusu pārvadājumus uz reģionālajām pilsētām

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” 1.martā sāks piedāvāt jaunu pakalpojumu – autobusu pārvadājumus, lai savienotu Rīgu ar reģionu pilsētām Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja lidsabiedrībā, “airBaltic Bus” uzlabos reģionu pilsētu savienojumus ar Rīgas lidostu un nodrošinās klientiem ērtāku nokļūšanu “airBaltic” piedāvātajos galamērķos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Krievijā/NVS valstīs.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norādījis, ka jaunā aktivitāte uzlabos Latvijas reģionu pieejamību.

“airBaltic Bus” sniegs bezmaksas pārvadājumu pakalpojumus “airBaltic” pasažieriem, kuri lido uz un no starptautiskās lidostas “Rīga”. Autobusi savienos lidostu ar autoostām tādās Latvijas pilsētās kā Valmiera, Jēkabpils, Jelgava un Daugavpils, Tartu Igaunijā un Šauļiem Lietuvā. Autobusi brauks pēc grafika, kas izveidots atbilstoši “airBaltic” reisu ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” norādīja “airBaltic” korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, šis pasākums “absolūti” neietekmēs patlaban tirgū strādājošos pasažieru pārvadātājus, jo lidsabiedrība pārvadāšot specifisku klientu segmentu tikai uz lidostu. Vienlaikus Vanags norādīja, ka nevar atklāt, cik lielas investīcijas ieguldītas šajā pasākumā, jo tā esot konfidenciāla komercinformācija.

Pēc “airBaltic” lidojuma rezervēšanas klienti varēs pieprasīt bezmaksas autobusa pakalpojumus “airBaltic” tīmekļa vietnē.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. AS “Air Baltic Corporation” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju. “airBaltic” flotē ir 25 lidmašīnas – piecas “Boeing 737-500”, astoņas “Boeing 737-300” un divpadsmit “Bombardier Q400 NextGen”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+