Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
12. februāris, 2014
Drukāt

“airBaltic” sāks piedāvāt autobusu pārvadājumus uz reģionālajām pilsētām

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” 1.martā sāks piedāvāt jaunu pakalpojumu – autobusu pārvadājumus, lai savienotu Rīgu ar reģionu pilsētām Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja lidsabiedrībā, “airBaltic Bus” uzlabos reģionu pilsētu savienojumus ar Rīgas lidostu un nodrošinās klientiem ērtāku nokļūšanu “airBaltic” piedāvātajos galamērķos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Krievijā/NVS valstīs.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norādījis, ka jaunā aktivitāte uzlabos Latvijas reģionu pieejamību.

“airBaltic Bus” sniegs bezmaksas pārvadājumu pakalpojumus “airBaltic” pasažieriem, kuri lido uz un no starptautiskās lidostas “Rīga”. Autobusi savienos lidostu ar autoostām tādās Latvijas pilsētās kā Valmiera, Jēkabpils, Jelgava un Daugavpils, Tartu Igaunijā un Šauļiem Lietuvā. Autobusi brauks pēc grafika, kas izveidots atbilstoši “airBaltic” reisu ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” norādīja “airBaltic” korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, šis pasākums “absolūti” neietekmēs patlaban tirgū strādājošos pasažieru pārvadātājus, jo lidsabiedrība pārvadāšot specifisku klientu segmentu tikai uz lidostu. Vienlaikus Vanags norādīja, ka nevar atklāt, cik lielas investīcijas ieguldītas šajā pasākumā, jo tā esot konfidenciāla komercinformācija.

Pēc “airBaltic” lidojuma rezervēšanas klienti varēs pieprasīt bezmaksas autobusa pakalpojumus “airBaltic” tīmekļa vietnē.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. AS “Air Baltic Corporation” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju. “airBaltic” flotē ir 25 lidmašīnas – piecas “Boeing 737-500”, astoņas “Boeing 737-300” un divpadsmit “Bombardier Q400 NextGen”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+