Ekonomika
Bizness

“airBaltic” sasniedz jaunu rekordu: par 23% pieaudzis pasažieru skaits1

Foto – “airBaltic” publicitātes foto.

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2018. gada februārī ir pārvadājusi 215 839 pasažierus jeb par 23% vairāk nekā šajā periodā pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Šis ir lielākais pasažieru skaits, kādu lidsabiedrība jebkad ir pārvadājusi februāra mēnešos.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Lai uzlabotu mūsu darbības rezultātus vairākus mēnešus pēc kārtas, nepieciešams ieguldīt lielas pūles. airBaltic turpina stabilu izaugsmi, vienlaikus uzlabojot pasažieriem sniegtos pakalpojumus. airBaltic ir pasaulē punktuālākā lidsabiedrība, kas nodrošina patiesi uzticamu un ērtu lidošanas pieredzi.”

Feburārī lidsabiedrība veikusi 3 485 lidojumus, kas ir par 15% vairāk, salīdzinot ar to pašu periodu pagājušajā gadā. Vietu piepildījums airBaltic lidmašīnās 2018. gada februārī bija 66%.

Saistītie raksti

airBaltic lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs feburārī sasniedzis 88,8%. Tas norāda, ka vairāk nekā 88 no 100 airBaltic reisiem februārī izlidoja plānotajā laikā, vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos.

airBaltic nodrošina lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem. No ikviena no šiem galamērķiem airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā arī tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

LA.lv