Ekonomika
Bizness

“airBaltic” un “Tez Tour” publisko uzlaboto čarterlidojumu programmu0


“Tez Tour Latvija” direktors Konstantīns Paļgovs (no kreisās), “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss.
“Tez Tour Latvija” direktors Konstantīns Paļgovs (no kreisās), “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss.
Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” sadarbībā ar starptautisko tūroperatoru “Tez Tour Latvija” publiskojusi uzlaboto čarterlidojumu programmu 2019. gada vasaras sezonai, kas sāksies aprīļa nogalē.

Proti, “airBaltic” un “Tez Tour” piedāvās regulārus čarterlidojumus uz pieciem saulainiem atpūtas galamērķiem.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka, domājot par vasaras brīvdienu galamērķiem, lidsabiedrībām ir svarīgi nodrošināt savu piedāvājumu vairākus mēnešus pirms sezonas sākuma.”

Mēs esam priecīgi turpināt mūsu veiksmīgo sadarbību ar “Tez Tour Latvija” un palielināt tiešo čarterlidojumu skaitu no Rīgas uz dažādiem brīvdienu galamērķiem.”

“Tez Tour Latvija” direktors Konstantīns Paļgovs atzinīgi novērtē ilgtermiņa sadarbības turpināšanu ar “airBaltic”, kas vairākus gadus bijusi viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē.

“Mēs kopā ar lidsabiedrību esam bijuši gan pirms flotes atjaunošanas, gan šī nozīmīgā procesa laikā. Un mēs esam ļoti priecīgi, ka šodien tūristi var ceļot uz populāriem Vidusjūras kūrortiem ar vienu no pasaulē modernākajām lidmašīnām – “Airbus A220-300″.”

Pēc “Tez Tour” datiem, pieprasījums pēc čarterlidojumiem 2019. gada vasaras sezonā pārsniedz prognozes.

“Pārdoto lidojumu skaits tūrisma izstādē “Balttour” ir ļoti nozīmīgs rādītājs, kas atspoguļo pozitīvo izaugsmes dinamiku pieprasījumos pēc masveida tūrisma galamērķiem Vidusjūrā. Šī izaugsmes tendence ir ne tikai Latvijā, bet arī vairumā ES tirgu,” skaidro K. Paļgovs.

2019. gada vasaras sezonā “airBaltic” un “Tez Tour Latvija” piedāvās regulārus čarterlidojumus uz Antāliju (Turcijā) līdz sešām reizēm nedēļā, Irakliju (Grieķijā) un Burgasu (Bulgārijā) – divreiz nedēļā.

Papildus tam divas reizes nedēļā “Tez Tour” organizēs čarterlidojumu programmas uz Ankonu (Itālijā) un Patru (Grieķijā).

Kopumā “Tez Tour” un “airBaltic” plāno šogad uz populārākajiem tūristu galamērķiem Eiropā veikt par 14% vairāk čarterlidojumu nekā pērn. Vasaras sezonā “Tez Tour” arī piedāvās ceļojumus “airBaltic” lidojumos uz Rodu (Grieķijā), Barselonu un Maljorku (Spānijā), kā arī daudziem citiem.

Publicitātes foto

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

2019. gada vasaras sezonā “airBaltic” uzsāks lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku. Papildus tam airBaltic iepazīstinājusi ar trīs jauniem galamērķiem nākamajā vasarā no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu.

“airBaltic” ir dibināta 1995. gadā. Lidsabiedrības galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80,05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA “Aircraft Leasing 1” pieder aptuveni 20%.

“airBaltic” flotē ir 34 lidmašīnas: 14 “Airbus A220-300”, 8 “Boeing 737” un 12 “Bombardier Q400 NextGen”.

Saistītie raksti

“Tez Tour” ir Latvijas tūrisma operators, kas piedāvā ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm. “Tez Tour” organizē ceļojumus no Latvijas uz Itālijas, Austrijas, Francijas, Spānijas, Andoras, Grieķijas, Turcijas, Bulgārijas, Ēģiptes, Kipras, AAE, Taizemes, Karību salu, Maldīvu salu un Šrilankas kūrortiem.

Kompānija “Tez Tour Latvija” 2016. gadā atvēra savu Latvijā pirmo pārdošanas biroju privātpersonu apkalpošanai.

LA.lv