Airētājai Gulbei bronzas godalga pasaules U-23 čempionātā 0

Latvijas sportiste Elza Gulbe svētdien izcīnīja bronzas medaļu Austrijā notiekošajā pasaules čempionātā akadēmiskajā airēšanā U-23 vecuma grupā.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Finālbraucienā Gulbe par mata tiesu atpalika no otrajā vietā finišējušās kanādietes Karlingas Zēmenas, zaudējot sāncensei vien 0,09 sekundes. Par uzvarētāju kļuva vāciete Līza Šmidla.

Iepriekš šomēnes Gulbe izcīnīja bronzu pasaules Universiādē, bet pērn latviete izcīnīja piekto vietu pasaules U-23 čempionātā un finišēja astotā Eiropas pieaugušo čempionātā.

Savukārt pārairu divnieks ar Krišu Kalniņu un Gintu Zundi ierindā svētdien 2000 metru distances B finālā finišēja trešajā vietā, kopvērtējumā čempionātu noslēdzot devītajā vietā.

Kā ziņots, pērn Kalniņš un Zunde kļuva par pasaules junioru vicečempioniem un izcīnīja trešo vietu Eiropas junioru čempionātā.

Svētdien B finālā piedalījās arī jaunkundžu pārairu divnieka sportistes Gerda Miglava un Marika Trumekalne, kuras 2000 metru distancē bija ceturtās un sacensību galējā ieskaitē ieguva desmito vietu.