Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. augusts, 2013
Drukāt

Aivars Kļavis, rakstnieks

Klavis_TS_8

Klavis_TS_81. Rīdziniekiem jāizmanto iespēja aiziet uz kādu Valmieras teātra viesizrādi Dailes teātrī un “Zirgu pastā” (līdz 26. augustam). Valmieras teātris, līdz kuram no manas dzīvesvietas ir tikpat tālu kā līdz Dailes teātrim, var patikt un var nepatikt, bet tāpat kā Daile nekad neliks vilties.

2. Līdz 29. augustam Liepājas muzejā pagarināta izstāde “Salvadors Dalī. Sirreālā materializācija”. Tas nav Dalī, ko pazīstam gleznās – šoreiz skatāmi zīmējumi. Dalī ir sirreālists, un ir vērtīgi redzēt viņa darbus kaut vai tādēļ, lai pārliecinātos, ka dzīve reizēm ir sirreālāka nekā viņa māksla.

3. Pirms dažām nedēļām iznāca mana romāna cikla “Viņpus vārtiem” (apgāds “Zvaigzne ABC”) pirmās grāmatas “Adiamindes āksts” atkārtots izdevums. Atšķirībā no pirmās versijas šajā ir notikumu, faktu skaidrojumi, papildinājumi. Šā cikla grāmatas atšķirībā no daudziem citiem maniem darbiem pats lasu un nekaunos par uzrakstīto.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+