Mobilā versija
+12.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
22. augusts, 2013
Drukāt

Aivars Kļavis, rakstnieks

Klavis_TS_8

Klavis_TS_81. Rīdziniekiem jāizmanto iespēja aiziet uz kādu Valmieras teātra viesizrādi Dailes teātrī un “Zirgu pastā” (līdz 26. augustam). Valmieras teātris, līdz kuram no manas dzīvesvietas ir tikpat tālu kā līdz Dailes teātrim, var patikt un var nepatikt, bet tāpat kā Daile nekad neliks vilties.

2. Līdz 29. augustam Liepājas muzejā pagarināta izstāde “Salvadors Dalī. Sirreālā materializācija”. Tas nav Dalī, ko pazīstam gleznās – šoreiz skatāmi zīmējumi. Dalī ir sirreālists, un ir vērtīgi redzēt viņa darbus kaut vai tādēļ, lai pārliecinātos, ka dzīve reizēm ir sirreālāka nekā viņa māksla.

3. Pirms dažām nedēļām iznāca mana romāna cikla “Viņpus vārtiem” (apgāds “Zvaigzne ABC”) pirmās grāmatas “Adiamindes āksts” atkārtots izdevums. Atšķirībā no pirmās versijas šajā ir notikumu, faktu skaidrojumi, papildinājumi. Šā cikla grāmatas atšķirībā no daudziem citiem maniem darbiem pats lasu un nekaunos par uzrakstīto.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+