×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2014
Drukāt

Aiz lēnīguma – milzīgs spēks
. Vērša zīmes astroloģiskais portrets (1)

Ilustrācija - Gatis ŠļūkaIlustrācija - Gatis Šļūka

Saule caur Vērša Zodiaka zvaigznāju iet no 20. aprīļa plkst. 6.55 līdz 21. maijam plkst. 5.59. 


Vērši priekšroku dod tādiem apstākļiem un videi, kas ļauj viņiem justies stabili, droši un komfortabli. Lai nodrošinātu sev vēlamo vidi, viņi ir gatavi tam veltīt gan savu laiku, gan veselību. Vērši ir mērķtiecīgi un neatlaidīgi darbojas, lai ap viņiem valdītu sakoptība un harmonija. Viņus kaitina haoss, nenoteiktība, rupjība un viss, kas iziet ārpus noteiktajām uzvedības normām. Lai gan ārēji viņi šķiet lēnīgi un mierīgi, nav ieteicams pārbaudīt Vēršu pacietību. Aiz ārēji lēnīgās dabas slēpjas milzīgs spēks, kas spēj šķēršļus pārvērst putekļos.

Dzīvei ritot, mainās arī Vēršu prioritātes, tāpēc viņi ik pa laikam nomaina vienu dzīves sfēru, kurā aktīvi darboties, pret citu. Šajā zīmē dzimušajiem patīk vide, kurā var brīvi un radoši izpausties. Draudzīgi, atsaucīgi un daudzu jaunu ideju pārņemti – tādi ir šie cilvēki. Tāpēc viņiem ir svarīgi, lai apkārt būtu līdzīgi domājoši, jo pārāk piezemētie un skeptiķi nomāc viņu iniciatīvu, rada viņos diskomfortu un mazvērtības kompleksus. Vērša zīmē dzimušie pēc dabas ir rosīgi un pašpārliecināti – zina, ko grib. Viņi prot gan strādāt, gan atpūsties. Labprāt apmeklē kultūras un mākslas pasākumus. Viņiem patīk garšīgi paēst. Lieliska gaumes un stila izjūta.

No 20. līdz 30. aprīlim dzimušie ir ūdens stihijas Vērši – ārēji atturīgi, bet savā sirdī jūtīgi un romantiski. Tāpēc viņi tiecas pēc tādiem cilvēkiem, kas dzīvē jau ir ko sasnieguši un radījuši zināmu stabilitāti. Šā tipa pārstāvjiem patīk interesanti sarunu biedri un gudrii cilvēki dažādās mākslas jomās. Necieš lielībniekus un tos, kas savās neveiksmēs vaino citus, valdību, likteni.

No 1. līdz 10. maijam dzimušie ir uguns stihijas Vērši – šie cilvēki zina, ko grib un cik ir gatavi atdot, lai iegūtu kāroto. Tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kuri būtu gatavi viņus atbalstīt un arī savas vajadzības spējīgi pakārtot Vērša zīmē dzimušo vajadzībām. Viņi to prot novērtēt. Šā tipa cilvēkiem nepatīk agresīvas, skaļas personas ar izaicinošu uzvedību.

No 11. līdz 20. maijam dzimušie ir zemes stihijas Vērši – šie cilvēki ir mazrunīgi un uzskata, ka paveiktie darbi ir vērtīgāki par skaistiem vārdiem. Viņi tiecas pēc cilvēkiem, kas prot gan strādāt, gan arī atpūsties. Citos augstu vērtē spēju sasniegt savu mērķi un labu humora izjūtu. Jūt nepatiku pret tiem, kuru vārdi neatbilst darbiem un kuri lielās ar citu sasniegumiem, piedēvējot tos sev.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Precizi teikts par 1 dekades versiem 😉 😉 😉

Draugiem Facebook Twitter Google+