×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
4. augusts, 2016
Drukāt

Aizbraukušo latviešu bērni nometnes laikā deputātus iztaujā par algām Latvijā (2)

Foto - Burtnieku novada pašvaldībaFoto - Burtnieku novada pašvaldība

Augusta sākumā, pateicoties valsts finansiālajam atbalstam, Burtnieku jauniešu centrā norisinās biedrības “Pāvulēni” rīkotā nometne Latvijas un diasporas bērniem “Raibās dienas Burtniekos”. Šīs nometnes mērķis ir rūpēsies par to, lai Latvijā un ārvalstīs dzīvojošie latviešu bērni veidotu jaunu draudzību ne tikai savā starpā, bet arī ar savu tēvzemi.

Uz nometni Burtniekos šogad sabraukuši 18 diasporas bērni – no Īrijas un Lielbritānijas, Krievijas, Ukrainas, Šveices, Beļģijas, Luksemburgas un Igaunijas. Viņi visi ļoti labi runā latviski. Tāpat nometnē piedalās arī 18 bērni no Latvijas, pārstāvot dažādus Latvijas reģionus.

Biedrība “Pāvulēni” Burtnieku novadā nometni Latvijas un diasporas bērniem rīko jau vairākus gadus. Nometnes programma katru gadu atšķiras, tomēr galvenais uzdevums paliek nemainīgs – radošā, jautrā un aktīvā atmosfērā stiprināt diasporas bērnu saikni ar Latviju.

Trešdienas vakarā bērni uz sarunu vakaru pie ugunskura ciemos bija uzaicinājuši Burtnieku novada domes deputātus un Saeimas deputāti Solvitu Āboltiņu. No deputātiem lieli un mazi nometnes dalībnieki vēlējās uzzināt, kā ir būt deputātam, cik liela alga ir tam un vai Latvija spēs sevi aizsargāt kara gadījumā.

Savukārt nometnes noslēgumā piektdien bērni iecerējuši veidot nelielu filmiņu par godu Latvijas simtgadei. Šajā filmiņā katrs nometnes dalībnieks vēlēs ko labu Latvijai tās dzimšanas dienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Deputātiem ar algām slikti – naudas vienmēr par maz un par maz . Tāpēc jākalpo nevis tautai , bet naudasmaisiem…

  2. Nu ko tur ākstās! Radi Latvijā taču pasaka, ka alga ir no 1 līdz 20 eiro par darba dienu un lielākoties konvertā.

Draugiem Facebook Twitter Google+