Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Liesmas Okupācijas muzeja jumtā apdzēstas, darbi turpinās (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Vecrīgā piektdien izcēlies ugunsgrēks Okupācijas muzeja jumtā, aģentūrai BNS apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Izsaukums uz Grēcinieku ielu saņemts plkst.11.30. Glābēji saņēma informācija, ka no ēkas jumta nāk dūmi.

Ugunsgrēkam ir paaugstinātas bīstamības rangs, tāpēc uz notikumu nosūtītas vairākas glābēju mašīnas, ap septiņām. Notikuma vietā ir ātrā palīdzība un policija.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa aģentūrai BNS pastāstīja, ka pie Okupācijas muzeja šobrīd ir viena RPP ekipāža un viena Valsts policijas ekipāža, kuras rūpējas, lai netiktu apdraudēti apkārtējie cilvēki.

Aģentūra BNS novēroja, ka Vecrīgā pie muzeja ir viegls sadūmojums, dūmu smaka jūtama pa gabalu, ugunsdzēsēji bija uzslējuši autokāpnes. Skārda plāksnes uz jumta bija paceltas un notika dzēšanas darbi.

Dūmi nāca no jumta, kur atrodas mazā piebūve Grēcinieku ielas pusē. Tagad degšanas vietā tiek noņemts ēkas apšuvums, novēroja BNS. Dūmi vairs notikuma vietā nav redzami.

Strēlnieku laukums, kur atrodas muzejs, ir norobežots. Daudzi garāmgājēji iemūžina notiekošo.

Uz notikuma vietu ir devies “Valsts nekustamo īpašumu” pārstāvis.

Jau ziņots, ka Okupācijas muzejs Vecrīgā pašlaik ir slēgts, tiek plānota rekonstrukcija. Muzejs ir pārcelts uz citām ēkām. Taču okupācijas muzejā atrodas suvenīru veikaliņš.

Notikušo pamanījuši un sociālajos tīklos par to ziņojuši jau vairāki lietotāji. Dans Bērtulis raksta: “Beidzot!!!”. Ģirts@domuskapis komentē: “Traki – deg okupācijas muzejs. Bet reizē simboliski – kā atbrīvošanās. Ceru tik, ka tas tiešām ir negadījums! Un bez lielām sekām!”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ierodas jaunie okupanti ,veco okupantu muzejs nebūs aktuāls tāpēc arī deg

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+