Latvijā

Aizdevums auto remontam: kur to meklēt un kā izvēlēties piemērotāko0

Publicitātes foto. Pixabey.com

Automašīnas tehniskais stāvoklis ir kā cilvēka veselība – par to daudz nedomā, līdz notiek kāda ķibele. Par laimi, izdevumi auto remontam ir salīdzinoši reta parādība, taču, ja tomēr automobili piemeklē problēma, auto ir nepieciešams remonts pēc iespējas ātrāk. Ja Tu nevēlies uz nenoteiktu termiņu atteikties no ierastā pārvietošanās veida, bet bankas kontā pietrūkst līdzekļu auto remontam, Tev var būt noderīgs aizdevums.

Uzzini šajā rakstā, kāpēc patēriņa aizdevums ir parocīgs risinājums negaidītās situācijās, un kā atpazīt sev izdevīgāko aizdevuma variantu plašajā kredītu piedāvājumā!

Ātrs risinājums auto bojājumiem

Situācijās, kad notiek auto bojājums, svarīgi ir reaģēt maksimāli ātri. Jo operatīvāk Tu iegūsi naudu remontam, jo ātrāk varēsi atkal sēsties pie sava auto stūres. Visātrākais naudas iegūšanas veids mūsdienās ir interneta aizdevums, kas ir pieejams gan kā kredīts līdz algas dienai, gan kā patēriņa kredīts.

Salīdzinājumā ar banku aizdevumu, interneta kredīts var tikt piešķirts jau pieteikšanās dienā, tāpēc tas ir īpaši parocīgs steidzamās situācijās. Lai saņemtu aizdevumu, Tev jāveic vien daži soļi:

  • izvēlies aizdevumu un aizpildi kredītpieteikumu kreditora mājaslapā;
  • sagaidi kreditora lēmumu;
  • pozitīva lēmuma gadījumā saņem naudu līgumā norādītajā termiņā.

Aizņēmēji, kuri atbilst kreditora prasībām, parasti saņem kredītu mazāk nekā pusstundas laikā. Tieši tā – jau neilgi pēc pieteikuma nosūtīšanas varēsi doties uz auto remonta darbnīcu. Šādu operativitāti nodrošina tikai nebanku kredītdevēji, taču tas nav vienīgais iemesls kāpēc izvēlēties tieši šo aizdevumu veidu. Raksta turpinājumā uzzināsi, kāpēc nebanku aizdevums ir ne tikai ātrs, bet arī aizņēmējiem draudzīgs kredīts!

Tavām vajadzībām pielāgots aizdevums

Ja Tev šķiet, ka visi interneta kredīti ir vienādi, pievērs vairāk uzmanības detaļām. Patiesībā kredītiem atšķiras gan pieejamais kredītlimits, gan atmaksas termiņš un procentu likme. Pateicoties plašajam interneta kredītu piedāvājumam, Tu pats vari izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu. Lūk, daži ieteikumi, kā to izdarīt.

Apdomā savas finanšu iespējas

Atkarībā no auto bojājuma tipa un Tavas maksātspējas, izvēlies īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumu. Īstermiņa aizdevums jeb ātrais kredīts līdz algas dienai var būt pieejams ar 100% atlaidi procentu likmei, taču tam var būt neizdevīgi atmaksas nosacījumi. Piesakies šim kredītam tikai tad, ja vajadzīgā summa ir neliela, un Tavs ienākumu līmenis ļauj segt parādsaistības pilnā apjomā jau nākamajā mēnesī.

Ja vēlies nodrošināties pret kredīta kavējumiem, izvēlies ilgtermiņa aizdevumu jeb patēriņa kredītu. Patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir no 3 līdz pat 24 – 36 mēnešiem, tāpēc pielāgot to savām finanšu iespējām ir daudz vieglāk.

Izvēlies optimālu atmaksas termiņu

Jo īsāks ir atmaksas termiņš, jo mazāka pārmaksa par kredītu. Taču esi uzmanīgs un nepārvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu īsā laika periodā! Labāk nosaki garāku atmaksas termiņu un, ja maksātspēja to atļauj, sedz parādsaistības pirms termiņa. Šī opcija ir pieejama ilgtermiņa kredītu lietotājiem, jo ātrā kredīta atmaksas termiņš ir tikai 30 dienas.

Nodrošini sev izdevīgus aizņemšanās nosacījumus

Tu nevari paredzēt auto bojājuma un citu pēkšņu izdevumu momentu, taču vari parūpēties par maksimāli izdevīgiem kredīta nosacījumiem. Daudzi kreditori nosaka procentu likmi individuāli, atkarībā no aizņēmēja kredītvēstures statusa un kopējās maksātspējas. Rūpējies par savu kredītvēsturi, lai nepieciešamības brīdī vari aizņemties ar mazākām izmaksām.

Lai uzturētu pozitīvu kredītvēstures statusu, rīkojies šādi:

  • plāno savu ikmēneša budžetu, samērojot tēriņus ar ienākumiem;
  • vienmēr savlaicīgi apmaksā rēķinus, soda kvītis;
  • ievēro visas esošās parādsaistības;
  • uzmanīgi izvērtē visus piedāvājumu kļūt par kredīta galvotāju.

Kā redzi, interneta aizdevums ir samērā elastīgs un var tikt pielāgots dažādiem aizņēmējiem un dažādām situācijām. Ja Tavas prioritātes ir ērta pieteikšanās, operatīva pieteikuma izskatīšana un ienākumu līmenim adekvāts atmaksas termiņš, pievērs uzmanību Credit24 piedāvājumam. Credit24 aizdevums ir pietiekami liels, lai segtu visdažādākās auto remonta izmaksas – turpini lasīt un uzzini vairāk par aizdevuma priekšrocībām!

Parocīgs aizdevums internetā

Credit24 strādā tiešsaistes aizdevumu nozarē, kas nozīmē, ka pieteikties kredītam var jebkur, kur vien pieejams internets. Aizdevumu var saņemt personas 18 – 70 gadu vecumā, ar regulāriem ienākumiem un pietiekamu maksātspēju. Kredītam ir šādi galvenie raksturojumi:

  • kredītlimits no 50 līdz 4000 eiro;
  • atmaksas termiņš no 3 līdz 36 mēnešiem;
  • individuāli noteikta gada procentu likme no 51,98%.

Aizdevums tiek piešķirts bez komisijas par pieteikuma izskatīšanu, naudas pārskaitīšanu un lietotāja konta uzturēšanu – izvēloties Credit24, Tev nebūs jāmaksā par pieteikuma izskatīšanu, naudas pārskaitīšanu un lietotāja konta uzturēšanu aizdevēja mājaslapā. Atmaksas summa sastāv no aizdevuma pamatsummas un procentiem un tiek fiksēta kredītlīgumā.

Ilgtermiņa aizdevums var būt viens no ērtākajiem auto remonta finansēšanas variantiem. Ja Tava maksātspēja ir laba un atbilst Credit24 pamatprasībām, kāpēc gan neuzzināt vairāk par šo iespēju? Ienāc Credit24 mājaslapā un iepazīsties ar visiem aizņemšanās nosacījumiem!

LA.lv