Mobilā versija
+4.4°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
13. marts, 2016
Drukāt

Aizdevums bez procentiem

Publicitātes foto, FotoliaPublicitātes foto, Fotolia

Noformējot aizdevumus, tāpat kā pērkot preces vai pakalpojumus, mēs vēlamies maksāt pēc iespējas mazāk un saņemt pēc iespējas izdevīgāku piedāvājumu, tāpēc ir tikai loģiski, ka izvēloties aizdevumu cilvēki pievērš uzmanību tā cenai, kas konkrētajā gadījumā tiek norādīta ar procentu likmes palīdzību (GPL).

Tā kā aizdevumu klāsts ir visai plašs un aizdevēju starpā valda konkurence, bieži vien pastāv iespēja saņemt ļoti izdevīgus aizdevuma piedāvājumus, kurus vajadzības gadījumā nevajadzētu baidīties izmantot.

Lai gan senā paruna teikts, ka „ brīvu ir vien siers peļu slazdā”, aizdevumu gadījumā tas neatbilst patiesībai, jo periodiski piedāvātie aizdevumi bez procentiem, patiešām tiek izsniegti bez jebkādas procentu maksas vai maksas par aizdevumu izsniegšanu.

Saņemot šādu, bezprocentu aizdevumu piedāvājumu, cilvēkiem pavisam loģiski rodas jautājums par to, kur tad slēpjas āķis un kāpēc uzņēmums, kas no aizdevumu izsniegšanas gūst peļņu, pēkšņi sācis tos dalīt par brīvu, taču atbilde ir pavisam vienkārša, viss slēpjas klientu piesaistē un labas reputācijas veidošanā, kas vēlāk ļauj piesaistīt vēl citus klientus.

Šādu bezprocentu kredītu izsniegšana ir abpusēji izdevīga gan aizdevuma saņēmējam, gan pašam aizdevējam, jo klients iegūst nepieciešamo aizdevumu par to nemaksājot, tādā veidā ietaupot savus finansiālos līdzekļus, taču aizdevējs iegūst popularitāti un apmierinātu klientu.

Aizdevums bez procentiem, ir lieliska iespēja noformēt bezprocentu aizdevumu ikvienam, kuram radušās īslaicīgas finansiālas grūtības. Aizņemieties atbildīgi!

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+