Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
13. marts, 2016
Drukāt

Aizdevums bez procentiem

Publicitātes foto, FotoliaPublicitātes foto, Fotolia

Noformējot aizdevumus, tāpat kā pērkot preces vai pakalpojumus, mēs vēlamies maksāt pēc iespējas mazāk un saņemt pēc iespējas izdevīgāku piedāvājumu, tāpēc ir tikai loģiski, ka izvēloties aizdevumu cilvēki pievērš uzmanību tā cenai, kas konkrētajā gadījumā tiek norādīta ar procentu likmes palīdzību (GPL).

Tā kā aizdevumu klāsts ir visai plašs un aizdevēju starpā valda konkurence, bieži vien pastāv iespēja saņemt ļoti izdevīgus aizdevuma piedāvājumus, kurus vajadzības gadījumā nevajadzētu baidīties izmantot.

Lai gan senā paruna teikts, ka „ brīvu ir vien siers peļu slazdā”, aizdevumu gadījumā tas neatbilst patiesībai, jo periodiski piedāvātie aizdevumi bez procentiem, patiešām tiek izsniegti bez jebkādas procentu maksas vai maksas par aizdevumu izsniegšanu.

Saņemot šādu, bezprocentu aizdevumu piedāvājumu, cilvēkiem pavisam loģiski rodas jautājums par to, kur tad slēpjas āķis un kāpēc uzņēmums, kas no aizdevumu izsniegšanas gūst peļņu, pēkšņi sācis tos dalīt par brīvu, taču atbilde ir pavisam vienkārša, viss slēpjas klientu piesaistē un labas reputācijas veidošanā, kas vēlāk ļauj piesaistīt vēl citus klientus.

Šādu bezprocentu kredītu izsniegšana ir abpusēji izdevīga gan aizdevuma saņēmējam, gan pašam aizdevējam, jo klients iegūst nepieciešamo aizdevumu par to nemaksājot, tādā veidā ietaupot savus finansiālos līdzekļus, taču aizdevējs iegūst popularitāti un apmierinātu klientu.

Aizdevums bez procentiem, ir lieliska iespēja noformēt bezprocentu aizdevumu ikvienam, kuram radušās īslaicīgas finansiālas grūtības. Aizņemieties atbildīgi!

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+