×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
4. maijs, 2012
Drukāt

Aizdomās par dubultslepkavību tajā pašā dienā aiztur agresīvu vīrieti

cirvis2

Ceturtdien, 3.maijā, aizdomās par dubultslepkavību Rīgā, Latgales priekšpilsētā, aizturēts pašvaldības policistiem “labi zināms” vīrietis, kurš jau iepriekš bieži mēdzis dzērumā skandalēt un vardarbīgi izturēties pret līdzcilvēkiem.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, aizturētais pēc alkohola lietošanas parasti uzvedies agresīvi un pašvaldības policistiem bieži nācies braukt viņu “nomierināt”.

Ceturtdien kādā dzīvoklī Zilupes ielā 1964.gadā dzimušais vīrietis lietojis alkoholu kopā ar dzīvesbiedri un viņas draudzeni. Iedzeršanas laikā sācies konflikts un vīrietis abas sievietes nositis ar cirvi, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā, pagaidām oficiāli neapstiprinātā informācija.

Rīgas Pašvaldības policija aizdomās turamo aizturējusi neilgi pēc nozieguma. Policisti līdz ar ziņojumu par Zilupes ielā notikušo dubultslepkavību, saņēmuši arī iespējamā vainīgā mutisku aprakstu un informāciju, ka vīrietis pārvietojas ar velosipēdu, un devušies apsekot tuvāko apkārtni, aģentūru LETA informēja policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane.

Lauvas ielā pie kāda nama policisti pamanīja velosipēdu. Sarunā ar apsardzes darbinieku noskaidrots, ka vīrietis, kurš atbrauca ar velosipēdu, atrodas spēļu zālē. Norādītā vīrieša apģērbs atbilda iepriekš sniegtajam iespējamā slepkavas aprakstam un uz vīrieša rokām bija redzamas asins pēdas.

Pašvaldības policijas darbinieki vīrietim paskaidroja, ka viņš tiek aizturēts apstākļu noskaidrošanai un tiks nogādāts Valsts policijas iecirknī. Aizdomās turamais tika pārmeklēts dežūrautomašīnas videokameras priekšā un pie viņa atrasta bankas karte uz kādas sievietes vārda.

Kad aizturētais tika ievietots dežūrautomašīnas aizturēto nodalījumā, viņš sāka uzvesties agresīvi un mēģināja iesist policijas darbiniekam, taču pēc policistu norādēm nomierināties vīrietis aprima un vairākkārtīgi izteicās, ka saprot, ko ir izdarījis, un pauda izbrīnu, ka ir tik ātri aizturēts, informēja Tīmane.

Ierosināts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+