Mobilā versija
+2.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
23. oktobris, 2013
Drukāt

Aizdomās par kafijas pirkšanu ar viltotām monētām aiztur divus vīriešus

Foto: LETAFoto: LETA

Kafijas automāts.

Valsts policija ir aizturējusi divus vīriešus, kuri, iespējams, vairākus gadus izgatavojuši viltotas monētas un par tām iegādājušies preces no kafijas un kombinēto preču tirdzniecības automātiem, turklāt izņēmuši naudas atlikumu jau derīgās monētās,  informēja policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

30 gadus vecie vīrieši aizturēti 19.oktobrī Rīgā pie kādas vispārizglītojošās mācību iestādes. Aizturēšanas brīdī policija pie vīriešiem atrada un atsavināja arī viltotās monētas.

Šobrīd noskaidrots, ka abi vīrieši darbojušies dažādās Latvijas pilsētās, iespējams, vairāku gadu garumā. Monētas viņi izgatavojuši saviem spēkiem, lai pēc tam tās izmantotu preču iegādei automātos, saņemot arī naudas atlikumu, jo automāts viltotās monētas atpazina kā īstu naudu.

Abi aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā un ir vairākkārt sodīti par dažādiem likuma pārkāpumiem. Vienam no aizturētajiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, savukārt otram – nodošana policijas uzraudzībā.

Policijā ir sākts kriminālprocess un saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziegumu abiem vīriešiem var draudēt brīvības atņemšana līdz pat pieciem gadiem.

 

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (46)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+