×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. jūlijs, 2012
Drukāt

Aizdomās par korupciju Bulgārijā aizturēts parlamenta deputāts

Aizdomās par korupciju aizturēts Bulgārijas parlamenta deputāts Dimitars Avramovs.

Valdošās partijas GERB deputāts aizturēts par “50 000 levu (17 570 latu) liela kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu”, apstiprināja prokuratūras pārstāve. Kukuli deputāts pieprasīja, solot ietekmēt reģionālās lauksaimniecības aģentūras darbinieku jautājumos par Eiropas Savienības subsīdijām. Avramovs ir arī parlamenta Lauksaimniecības komitejas loceklis. Sagaidāms, ka viņam tiks anulēta deputāta tiesiskā imunitāte. GERB aicinājusi deputātu atkāpties.

Parlamenta deputāts aizturēts pirms šodien gaidāmā Eiropas Komisijas ziņojuma, kurā tiks novērtēti Bulgārijas piecu gadu laikā kopš pievienošanās ES gūtie panākumi organizētās noziedzības un korupcijas apkarošanā.

Kā otrdien vēstīja Bulgārijas mediji, Briseles ziņojumā Sofijai tiks veltīta ārkārtīgi barga kritika. Sagaidāms, ka arī Rumānijai EK ziņojumā tiks izteikta asa kritika jautājumos par demokrātisko vērtību ievērošanu. Kā liecina atklātībā nonākusī informācija, Bukareste ziņojumā brīdināta, ka tai varētu tikt noteikta vēl bargāka uzraudzība likuma varas jomā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+