×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
18. februāris, 2016
Drukāt

Aizdomās par kukuļošanu aizturēta ekonomikas policijas amatpersona (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Šā gada 17.februārī aizdomās par kukuļošanu aizturēts Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) 3. nodaļas vecākais inspektors Zaurs Bahmudovs. Valsts policija drīzumā lems par darbinieka atstādināšanu, informēja policijā.

Šis darbinieks ENAP 3.nodaļā ieņēmis vecākā inspektora amatu, viņa darbs bijis saistīts ar noziegumu pret vidi izmeklēšanu.

“Katrs šāds gadījums met ēnu uz policiju kopumā un arī uz Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldi. Taču jāuzsver, ka vienmēr esam mērķtiecīgi tiekušies uz negodīgu darbinieku identificēšanu, un sadarbība ar Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības biroju ir veids, kā šādus darbiniekus atklāt,” norāda VP priekšnieks Ints Ķuzis.

Pēc drošības līdzekļa piemērošanas tiks lemts par aizturētā darbinieka atstādināšanu no amata.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Kārtējais apliecinājums, ka situāciju glābt var tikai Singapūras pieredze, kad pilnībā nomainīja policiju, ievedot ķīniešus, nomainīja prokuratūru, lielāko daļu ierēdņu un uzskatīja, ka īsti uzticams šo struktūru darbinieks ir tas, kurš ir iesēdinājis savu tēvu, brāli vai laulāto. Tad nevarētu būt tā, ka ne VID priekšniece, ne kolēģi neredz, ka visapkārt fruktiņi dzīvo 100 reižu lepnāk par saviem oficiālajiem ienākumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+