×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Aizdomas par maizē ieceptu metāla priekšmetu: no tirdzniecības atsauc “Rudzu rikas”

Foto no AS “Hanzas maiznīcas” mājas lapasFoto no AS “Hanzas maiznīcas” mājas lapas

AS “Hanzas maiznīcas” saistībā ar aizdomām par iespējama svešķermeņa klātbūtni maizē no tirdzniecības atsauc maizi “Rudzu rikas” 330 gramu iepakojumu ar derīguma termiņu 2.februāris, informēja uzņēmuma pārstāve Linda Balgalve.

“Tiek atsaukts produkts “Rudzu rikas” EAN kods 4740072130613, kas ražots AS “Leibur” Igaunijā, ar derīguma termiņu uz aizdares 2.februārī – saistībā ar iespējamu ražošanā izmantota metāla priekšmeta daļas iekļūšanu produktā,” informēja uzņēmumā.

Pircēji var nodot atpakaļ minētās “Rudzu rikas” tuvākajos veikalos informācijas centrā vai pie veikala vecākā kasiera līdz 2.februārim ieskaitot.

Apmaiņā pret preci pircējam tiks atmaksāta preces vērtība, kas norādīta pirkuma čekā. Gadījumā, ja pirkuma čeks nav saglabāts, par tālāko rīcību jāsazinās ar ražotāja pārstāvi “Hanzas maiznīcas”, Brīvības iela 171, Rīgā vai pa tālruni 371 67805815 .

“Pagaidām vēl nevienu iesniegumu neesam saņēmuši,” sacīja Balgalve.

Kā ziņots, “Hanzas maiznīcas” pēdējos divos gados ieguldījusi modernizācijā kopumā 2,3 miljonus eiro, turpinot konsolidēt ražošanu, kā arī Rīgas ražotnē šogad izveidojot jaunas formas rudzu maizes ražošanas līnijas.

“Hanzas maiznīcu” apgrozījums 2015.gadā bijis 20,80 miljoni eiro salīdzinājumā ar 21,61 miljonu iepriekšējā gadā, savukārt peļņa bijusi 973 276 eiro salīdzinājumā ar 295 031 eiro pirms gada.

AS ”Hanzas maiznīcas” tika dibināta 1998.gadā, apvienojoties maizes ražotājiem AS “Rīgas maiznieks”, SIA “Baltmaiznieks”, SIA “Rēzeknes maiznieks”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,56 miljoni eiro.

“Hanzas maiznīcas” īpašnieks ir Somijas uzņēmums “Vaasan”, kurš kopš pagājušā gada ir kļuvis par starptautiskā Zviedrijas koncerna “Lantmännen ek. för” daļu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+