Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Aizdomās par mikroautobusa zādzību aizturēts iepriekš tiesāts vīrietis

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policija (VP) aizdomās par mikroautobusa zādzību Madonā aizturējusi kādu jau vairākkārt tiesātu vīrieti, informēja policijā.

30.martā Madonas policijā tika saņemta informācija, ka nakts laikā Veidenbauma ielā nozagts mikroautobuss “VW Caravelle”.

Uzsākot zādzības izmeklēšanu, pateicoties vērīgiem aculieciniekiem, dienas laikā izdevās noskaidrot iespējamā aizdomās turamā atrašanās vietu. Neilgi pēc zādzības izdarīšanas Madonā, vīrietis ar mikroautobusu pamanīts un nofotografēts Daugavpils novadā, Vaboles pagastā, kur no kādas teritorijas nesis nevērtīgus priekšmetus – metāllūžņus. Jūtot, ka ticis pamanīts, vīrietis šo vietu pameta, taču policijas rīcībā bija pietiekami daudz informācijas, lai aizdomās turamo notvertu.

Jau pēc pāris dienām 1970.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts Daugavpilī un nogādāts Madonas policijas iecirknī. Sākotnējā informācija liecina, ka zagto mikroautobusu bija plānots nodot metāllūžņos. Persona jau vairākkārt tiesāta par dažādiem mantiskiem noziegumiem un šā gada 5.aprīlī tiesa viņam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājums.

Policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu vīrieša saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (33)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+