×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Aizdomās par mikroautobusa zādzību aizturēts iepriekš tiesāts vīrietis

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Ilustratīvs attēls

Valsts policija (VP) aizdomās par mikroautobusa zādzību Madonā aizturējusi kādu jau vairākkārt tiesātu vīrieti, informēja policijā.

30.martā Madonas policijā tika saņemta informācija, ka nakts laikā Veidenbauma ielā nozagts mikroautobuss “VW Caravelle”.

Uzsākot zādzības izmeklēšanu, pateicoties vērīgiem aculieciniekiem, dienas laikā izdevās noskaidrot iespējamā aizdomās turamā atrašanās vietu. Neilgi pēc zādzības izdarīšanas Madonā, vīrietis ar mikroautobusu pamanīts un nofotografēts Daugavpils novadā, Vaboles pagastā, kur no kādas teritorijas nesis nevērtīgus priekšmetus – metāllūžņus. Jūtot, ka ticis pamanīts, vīrietis šo vietu pameta, taču policijas rīcībā bija pietiekami daudz informācijas, lai aizdomās turamo notvertu.

Jau pēc pāris dienām 1970.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts Daugavpilī un nogādāts Madonas policijas iecirknī. Sākotnējā informācija liecina, ka zagto mikroautobusu bija plānots nodot metāllūžņos. Persona jau vairākkārt tiesāta par dažādiem mantiskiem noziegumiem un šā gada 5.aprīlī tiesa viņam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājums.

Policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu vīrieša saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+