Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Aizdomās par viltotu zāļu izplatīšanu aptur lieltirgotavas “Astra Pharma” licenci (1)

aptieka_LETA

Iustratīvs foto, kam nav saistība ar rakstā minētajām zālēm.

Aizdomās par viltotu zāļu izplatīšanu Zāļu valsts aģentūra (ZVA) apturējusi licenci lieltirgotavai “Astra Pharma”, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Informāciju par iespējamu zāļu viltojumu Latvijā ZVA saņēmusi no Eiropas zāļu aģentūras.

ZVA skaidro, ka viltojums nav saistīts ar zāļu sastāvu, bet gan zāles iepirktas no nelicenzēta uzņēmuma, kas arī tiek klasificēts kā zāļu viltojums. Konkrētās zāles Latvijā neesot nonākušas, uzņēmums, iespējams, bijis starpnieks zāļu nogādei citās valstīs.

Pašā uzņēmuma norāda, ka zāļu iegāde no nelicenzētas kompānijas bijusi darbinieka kļūda. Lēmumu par licences apturēšanu uzņēmums pārsūdzēs.

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (V) norāda, ka šāds gadījums Latvijā ir “ekstraordinārs” un šāda komersanta darbība nekavējoties tiek apturēta uz visiem laikiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Blēži vēl gribēsx tiesāties!

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+