Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Aizdomās par viltotu zāļu izplatīšanu aptur lieltirgotavas “Astra Pharma” licenci (1)

aptieka_LETA

Iustratīvs foto, kam nav saistība ar rakstā minētajām zālēm.

Aizdomās par viltotu zāļu izplatīšanu Zāļu valsts aģentūra (ZVA) apturējusi licenci lieltirgotavai “Astra Pharma”, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Informāciju par iespējamu zāļu viltojumu Latvijā ZVA saņēmusi no Eiropas zāļu aģentūras.

ZVA skaidro, ka viltojums nav saistīts ar zāļu sastāvu, bet gan zāles iepirktas no nelicenzēta uzņēmuma, kas arī tiek klasificēts kā zāļu viltojums. Konkrētās zāles Latvijā neesot nonākušas, uzņēmums, iespējams, bijis starpnieks zāļu nogādei citās valstīs.

Pašā uzņēmuma norāda, ka zāļu iegāde no nelicenzētas kompānijas bijusi darbinieka kļūda. Lēmumu par licences apturēšanu uzņēmums pārsūdzēs.

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (V) norāda, ka šāds gadījums Latvijā ir “ekstraordinārs” un šāda komersanta darbība nekavējoties tiek apturēta uz visiem laikiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Blēži vēl gribēsx tiesāties!

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+