Mobilā versija
+5.3°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Aizdomās par viltotu zāļu izplatīšanu aptur lieltirgotavas “Astra Pharma” licenci (1)

aptieka_LETA

Iustratīvs foto, kam nav saistība ar rakstā minētajām zālēm.

Aizdomās par viltotu zāļu izplatīšanu Zāļu valsts aģentūra (ZVA) apturējusi licenci lieltirgotavai “Astra Pharma”, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Informāciju par iespējamu zāļu viltojumu Latvijā ZVA saņēmusi no Eiropas zāļu aģentūras.

ZVA skaidro, ka viltojums nav saistīts ar zāļu sastāvu, bet gan zāles iepirktas no nelicenzēta uzņēmuma, kas arī tiek klasificēts kā zāļu viltojums. Konkrētās zāles Latvijā neesot nonākušas, uzņēmums, iespējams, bijis starpnieks zāļu nogādei citās valstīs.

Pašā uzņēmuma norāda, ka zāļu iegāde no nelicenzētas kompānijas bijusi darbinieka kļūda. Lēmumu par licences apturēšanu uzņēmums pārsūdzēs.

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (V) norāda, ka šāds gadījums Latvijā ir “ekstraordinārs” un šāda komersanta darbība nekavējoties tiek apturēta uz visiem laikiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Blēži vēl gribēsx tiesāties!

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+