Mobilā versija
+3.3°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
10. novembris, 2015
Drukāt

Aizdomīgā vēstule Ukrainas vēstniecībā nav saturējusi bīstamas vielas

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts policija (VP) pārbaudījusi otrdien ēkās Rīgā, Pulkveža Brieža ielā, un Elizabetes 2A, kur atrodas Ukrainas vēstniecība, vēstulēs saņemtās aizdomīgās vielas un nav konstatējusi, ka tās būtu dzīvībai bīstamas, aģentūrai BNS pastāstīja VP pārstāve Ance Rozīte.

Otrdien ārkārtas situācijas dēļ Rīgā, Elizabetes ielā ēkas tika evakuēti cilvēki. Ēkā – Elizabetes 2A – atrodas Ukrainas vēstniecības konsulārā nodaļa. Notikuma vietā strādāja policija un citi kompetentie dienesti. Atbilstoši aģentūras BNS rīcībā esošai informācijai, arī šajā mājā strādājošie saņēmuši vēstuli ar aizdomīgu vielu.

Dienestu darba rezultātā konstatēts, ka radiācijas līmenis ēkā ir normas robežās, savukārt aploksnē konstatētā viela nogādāta Slimību profilakses un veselības centrā ekspertīzes veikšanai. Evakuētie cilvēki atgriezušies ēkā.

Tāpat otrdien, reaģējot uz aizdomīgu aploksni kādā uzņēmumā Rīgas centrā, Pulkveža Brieža ielā no tā otrdien evakuēti darbinieki.

Rozīte pavēstīja, ka plkst.13.20 visi evakuētie minētā uzņēmuma darbinieki atgriezušies savās darbavietās.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+