×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. decembris, 2015
Drukāt

Aiziet no Majoriem uz Dzintariem: pludmalē iekārtota pastaigu taka (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kopš decembra beigām Jūrmalas centrālā pludmale ir pieejama veselīgām pastaigām un sportiskām aktivitātēm jūras krastā arī diennakts tumšajā laikā – pludmalē starp Dzintariem un Majoriem ierīkota apgaismojuma līnija un izbūvētas koka pastaigu laipas, LA.lv uzzināja Jūrmalas domē.

“Pastaigas pludmalē ir viens no iecienītākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem gan jūrmalniekiem, gan kūrortpilsētas viesiem,” saka Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektors Arturs Grants. “Labiekārtojot centra pludmali ar apgaismojumu un koka celiņu palīdzību, tā kļūs ērtāka un piemērota pastaigu cienītājiem, nūjotājiem, ģimenēm ar bērnu ratiņiem un pie atbilstošiem laika apstākļiem arī distanču slēpotājiem.”

Ierīkotā apgaismojuma līnija pludmales posmā no Turaidas ielas līdz Tirgoņu ielai un no koka dēlīšiem izgatavotais pastaigu celiņš ir 850 metru garumā, kopumā pludmales izgaismošanai uzstādīti 28 apgaismojuma stabi.

Izvēlētais labiekārtojuma risinājums ir videi draudzīgs. Izmantoti energoefektīvi LED tehnoloģiju parka tipa gaismas ķermeņi, kas nerada tik spilgtu gaismu kā ielu apgaismojums, bet aptver lielāku teritoriju. Apgaismojuma stabi atrodas līdz 15 metru attālumā no kāpu zaļās zonas; tie nostiprināti bez betonēšanas, ierokot zemē 1,20 metru dziļumā, norāda Jūrmalas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elita Cepurīte.

Pludmales apgaismojuma un pastaigu celiņa ierīkošana tika sākta šā gada oktobrī, pabeigta decembra beigās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kur tad vēl labāka pastaigas taka kā liedags?
    Kurš te atkal naudu atmazgā vai no projekta zog?

  2. Nūjotājiem it īpaši labi, kā dēļu šķirbā iebāzt savu nūju.

  3. Interesanti, cik tad tie stabi un dēlīši ir izmaksājuši?

Draugiem Facebook Twitter Google+