Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
7. novembris, 2014
Drukāt

Aizkrauklē atklāj “Auto Cardan” jaunuzcelto ražotni (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Baltijā viens no lielākajiem auto kardānu ražotājiem SIA “Auto Cardan” piektdien Aizkrauklē atklājis jaunuzcelto ražotni, informē SIA “Auto Cardan” valdes loceklis Agris Kārkliņš.

Kardānus ražos, kā arī remontēs un nodrošinās to apkopi 1100 kvadrātmetru plašās telpās, kuru izveidē ieguldīti 320 000 eiro. No tiem 30% segs Eiropas Savienības Lauku attīstības programmas 2007. – 2013. gadam līdzfinansējums, 20% – “Auto Cardan” pašu resursi, bet 50% – bankā saņemts kredīts.

“Uz jaunajām ražošanas telpām pārceļamies tieši uzņēmuma “Auto Cardan” 15. jubilejas gadā un plašā, ērtā jaunā ražotne īpaši iepriecina mūsu darbiniekus, kuriem nu krietni uzlabosies darba apstākļi. Protams, arī klientu apkalpošanas vide tagad kļuvusi daudz patīkamāka, turklāt jaunuzceltajā ražotnē varēsim darboties ar lielāku jaudu,” stāsta Kārkliņš.

SIA “Auto Cardan” 2013. gada apgrozījums bija 1,2 miljoni eiro. Aptuveni 20% uzņēmuma produkcijas pērn eksportēta uz Somiju, Krieviju, Lietuvu un citām valstīm. Latvijā uzņēmums “Auto Cardan” nodarbina 12 cilvēkus, bet piecus – Igaunijā, kuras galvaspilsētā kardānu ražotne atklāta 2012. gadā.

Firma ir ieguvusi ISO sertifikātus kardānu ražošanas un remonta nozarē, strādājot atbilstoši autobūves standartam ISO/TS 16949. Uzņēmums ieguvis arī “GKN Driveline Industrial & Distribution Services” Eiropas sistēmas sertifikātu. Tā lielākie sadarbības partneri ir pasaulē lielākais kardānu ražotājs “Dana Spicer” un vācu kompānija “Welte”.

SIA “Auto Cardan” izveidots 2012. gadā, apvienojoties diviem uzņēmumiem – eksporta uzņēmumam SIA “Auto Cardan” un SIA “Auto Kardāns”, kas Latvijā pazīstams kopš 1999. gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tiešām prieks, ka tiek atklāta ražotne, nevis kārtējais lielveikals! Un prieks, ka letiņi šoreiz to “nenoraka”! Jo to viņi tiešām pieprot – atceros, kā pirms kādiem 8 – 9 gadiem humanitāro izglītību ieguvušas dāmītes Ogrē sacēla traci un sekmīgi “noraka” akmens vates ražotnes būves ieceri,…. – “Mums nekādu ražošanu nevajag,..tikai kūrortus, mākslas salonus, nagu lakošanas un cirpšanas iestādes, bet ražošanu – ni ni! Fui!” Un nav tās ražotnes, kaut varēja būt! Tiesa gan, arī krīze šai lietā dāmītēm mazliet piepalīdzēja! Prieks, ka Aizkrauklē tā nenotika!

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+