×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. jūnijs, 2016
Drukāt

Aizkrauklē ātri notver divus rūdītus narkomānus – zeltlietu zagļus

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNGIlustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Patruļpolicijas darbinieki operatīvi aizturējuši divus agrāk tiesātus vīriešus par juvelierizstrādājumu zādzību no veikala Aizkrauklē.

Vakar, ap pulksten 16.00 VP ZRP Aizkraukles iecirkņa policijas darbinieki saņēma informāciju, ka no juvelierizstrādājumu veikala Aizkrauklē, Bērzu ielā nozagta zelta rokassprādze 1500 eiro vērtībā un zelta gredzens 500 eiro vērtībā. Izmeklēšanā noskaidrots, ka abi vīrieši veikalā apskatīt zeltlietas bija ienākuši jau iepriekšējā dienā. Pārdevējai stāstījuši, ka uz dzimšanas dienu atsūtīta liela naudas summa, tāpēc vēloties sev ko īpašu nopirkt.

Nākamajā dienā abi vīrieši bija nolēmuši zeltlietas nozagt. Visu rūpīgi izplānojot, viens iegājis veikalā, bet otrs stāvējis pie ārdurvīm uz vakts. Vīrietis, kurš bija iegājis veikalā paprasījis pārdevējai vispirms parādīt rokassprādzi, tad prasījis jau parādīt gredzenu, pēc kā nozogot zeltlietas meties bēgt kopā ar savu draugu. Pārdevēja par notikušo nekavējoši paziņoja apsardzes darbiniekiem un policijai.
Saņemot informāciju par zādzību un pazīmes par noziedzīgām personām, VP ZRP Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas darbinieki nekavējoši uzsāka veikt operatīvos meklēšanas pasākumus un abu vīriešus aizturēja. Pie vīriešiem tika izņemtas arī nozagtās zeltlietas.

Aizturētie ir Ogres iedzīvotāji, 1981.gadā dzimušais ir 5 reizes tiesāts, bet 1987.gadā dzimušais jau 12 reizes pabijis ieslodzījuma vietā. Abi ir narkotisko vielu lietotāji. Aizturētie ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai abi aizturētie nav saistīti citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+