Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2015
Drukāt

Aizkrauklē attīstīs Zemessardzes militāro bāzi

Foto: LETAFoto: LETA

Valdība trešdien atļāva atsavināt nekustamo īpašumu Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 11, lai tur izveidotu Zemessardzes militāro bāzi, informē Aizsardzības ministrijā (AM).

Zemessardzes militārās bāzes izveide plānota atbilstoši Valsts aizsardzības koncepcijai un valdības deklarācijā noteiktajam ar mērķi nodrošināt Zemessardzes attīstību atbilstoši valsts aizsardzības vajadzībām. Minētajā nekustamajā īpašumā paredzēts izvietot Zemessardzes 55.kājnieku bataljonu.

Šobrīd bataljons atrodas Aizkrauklē, Spīdolas ielā 20, trijās valstij piederošās būvēs uz fiziskai personai piederošas zemes 0,4 hektāru platībā. Pašreizējā vieta neatbilst bataljonam izvirzītajām operacionālajām un fiziskās drošības prasībām, skaidro AM.

Bāzei izvēlētais nekustamais īpašums Jaunceltnes ielā 11 sastāv no zemes gabala 3,17 hektāru platībā un 12 būvēm, kā arī inženierbūvēm un komunikāciju tīkliem. Nekustamais īpašums pieder “SEB” grupas uzņēmumam SIA “Latectus”.

AM Taisnīgas atlīdzības noteikšanas komisija ir noteikusi, un nekustamā īpašuma īpašnieks piekrīt nekustamo īpašumu atsavināt par 185 000 eiro.
 

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+