Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
22. aprīlis, 2015
Drukāt

Aizkrauklē attīstīs Zemessardzes militāro bāzi

Foto: LETAFoto: LETA

Valdība trešdien atļāva atsavināt nekustamo īpašumu Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 11, lai tur izveidotu Zemessardzes militāro bāzi, informē Aizsardzības ministrijā (AM).

Zemessardzes militārās bāzes izveide plānota atbilstoši Valsts aizsardzības koncepcijai un valdības deklarācijā noteiktajam ar mērķi nodrošināt Zemessardzes attīstību atbilstoši valsts aizsardzības vajadzībām. Minētajā nekustamajā īpašumā paredzēts izvietot Zemessardzes 55.kājnieku bataljonu.

Šobrīd bataljons atrodas Aizkrauklē, Spīdolas ielā 20, trijās valstij piederošās būvēs uz fiziskai personai piederošas zemes 0,4 hektāru platībā. Pašreizējā vieta neatbilst bataljonam izvirzītajām operacionālajām un fiziskās drošības prasībām, skaidro AM.

Bāzei izvēlētais nekustamais īpašums Jaunceltnes ielā 11 sastāv no zemes gabala 3,17 hektāru platībā un 12 būvēm, kā arī inženierbūvēm un komunikāciju tīkliem. Nekustamais īpašums pieder “SEB” grupas uzņēmumam SIA “Latectus”.

AM Taisnīgas atlīdzības noteikšanas komisija ir noteikusi, un nekustamā īpašuma īpašnieks piekrīt nekustamo īpašumu atsavināt par 185 000 eiro.
 

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+