Apbrīno

Aizkulišu foto: “X Faktors” ieiet finiša taisnē 16

Publicitātes foto

Grandiozākais realitātes šovs Latvijā “X Faktors” ieiet finiša taisnē

Rīgas kinostudijā notiek aktīva gatavošanās “X Faktors” finālam, jo jau šovakar plkst.20.20 lielajā finiša taisnē ieies vērienīgākais mūzikas šovs Latvijas vēsturē, kur fināla koncertā par pirmās sezonas uzvarētāja titulu sacentīsies trīs muzikāli spēcīgākie pirmās sezonas dalībnieki: Arturs Gruzdiņš, Adriana Miglāne un Līga Rīdere. Fināla raidījumā uzvarētāju noteikts tikai skatītāju balsojums.

Svētdien, 3. decembrī, ilgi gaidītajā TV3 šova “X Faktors” lielajā finālā pirmās sezonas finālisti – Arturs Gruzdiņš no Rūjienas, Līga Rīdere no Cēsīm un Adriana Miglāne no Bauskas – katrs izpildīs trīs dziesmas: divas solo dziesmas un vienu duetā ar kādu no Latvijā pazīstamiem mūziķiem.

Arturs finālā izpildīs Bon Džovi dziesmu “Always” un Prāta Vētras dziesmu “Četri krasti”, Adriana finālā izlēmusi dziedāt Gunāra Kalniņa “Mīlas balādi” un Ketijas Perijas “Fireworks”, bet Līga lēmusi par labu Dženisas Džoplinas “Piece of my heart” un Igo “Vēstule”. Pretendenti uz “X Faktora” skatuves trešo dziesmu izpildīs kopā ar Latvijā mīlētiem mūziķiem: Arturs ar Donu jeb Artūru Šingireju izpildīs “Bailes”, Adriana ar Ralfu Eilandu dziedās Igo “Naktsvārdus” un Līga ar Intaru Busuli – Robija Viljamsa un Kailijas Minogas “Kids”.

Saistītie raksti

Lielajā šova noslēguma koncertā kuplā skaitā skatītājus pie TV ekrāniem priecēs arī viesmākslinieki, kas iemīlēti kā Latvijā, tā pasaulē. Skatītāji varēs baudīt pasaulslavenā Mančestras dueta “Hurts” uzstāšanos, Igaunijas grupas “Ewert and the two dragons”, kā arī Latvijas mākslinieku “Instrumenti”, Dons, kā arī Intara Busuļa un abonementa orķestra uzstāšanos.

Galerijas nosaukums
LA.lv