Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
20. septembris, 2016
Drukāt

Aizkustinoši līdz asarām: bijušie mīlnieki satiekas pirmo reizi pēc 30 gadiem (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Mīlestība ir vissarežģītākā lieta šajā pasaulē. Un mākslinieki ir visekscentriskākie ļaudis. Kad mākslinieki iemīlas, kaislei jābūt īpašai, skaistai un kaut kādā ziņā arī melodramatiskai. Viņi ir tik spēcīgu jūtu varā, ka mēs varam tikai minēt, cik brīnišķīga ir viņu mīlestība.

Iepazīsties, šī ir māksliniece Marina Abramoviča. 1970. gados Marina un viņas draugs Ulajs izšķīrās. Tomēr, līdz pat attiecību izskaņai viņi rīkojās visnotaļ interesanti, kā jau mākslinieki. Katrs no viņiem devās uz katru Lielā Ķīnas mūra galu un nāca viens otram pretī, lai satiktos vidū. Kad viņi satikās, abi pēdējo reizi apskāvās un tad viņu ceļi šķīrās. Pēc tam viens otru viņi vairs neredzēja.

Vairāk kā 30 gadus vēlāk, Marina vadīja mākslas priekšnesumu klātienē. Viņa klusumā pavadīja vienu minūti ar pilnīgiem svešiniekiem. Viņi tikai lūkojās viens otrā, gūstot iedvesmu vai māksliniecisko enerģiju. Tomēr, kāds no visiem dalībniekiem vairāk par citiem pievērsa Marinas uzmanību, viņas reakcija bija pavisam citāda. Izrādījās, ka video materiāla 1:30 minūtē redzamais vīrietis ir Ulajs. Tā bija pirmā reize, kad viņi satikās 30 gadu laikā, šis mirklis bija tik emocionāls un skaists.

dzentlmenis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Es savu pirmo mīlestību arī satiku pēc 30 un es vīlusies.Tāda tas bija pareizi ka nepalikām kopā.

  2. Love forever…

  3. Kur esi sigita variakojute?*(1941.g.)

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+