Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
20. septembris, 2016
Drukāt

Aizkustinoši līdz asarām: bijušie mīlnieki satiekas pirmo reizi pēc 30 gadiem (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Mīlestība ir vissarežģītākā lieta šajā pasaulē. Un mākslinieki ir visekscentriskākie ļaudis. Kad mākslinieki iemīlas, kaislei jābūt īpašai, skaistai un kaut kādā ziņā arī melodramatiskai. Viņi ir tik spēcīgu jūtu varā, ka mēs varam tikai minēt, cik brīnišķīga ir viņu mīlestība.

Iepazīsties, šī ir māksliniece Marina Abramoviča. 1970. gados Marina un viņas draugs Ulajs izšķīrās. Tomēr, līdz pat attiecību izskaņai viņi rīkojās visnotaļ interesanti, kā jau mākslinieki. Katrs no viņiem devās uz katru Lielā Ķīnas mūra galu un nāca viens otram pretī, lai satiktos vidū. Kad viņi satikās, abi pēdējo reizi apskāvās un tad viņu ceļi šķīrās. Pēc tam viens otru viņi vairs neredzēja.

Vairāk kā 30 gadus vēlāk, Marina vadīja mākslas priekšnesumu klātienē. Viņa klusumā pavadīja vienu minūti ar pilnīgiem svešiniekiem. Viņi tikai lūkojās viens otrā, gūstot iedvesmu vai māksliniecisko enerģiju. Tomēr, kāds no visiem dalībniekiem vairāk par citiem pievērsa Marinas uzmanību, viņas reakcija bija pavisam citāda. Izrādījās, ka video materiāla 1:30 minūtē redzamais vīrietis ir Ulajs. Tā bija pirmā reize, kad viņi satikās 30 gadu laikā, šis mirklis bija tik emocionāls un skaists.

dzentlmenis

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kur esi sigita variakojute?*(1941.g.)

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+