×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
3. augusts, 2016
Drukāt

Aizkustinoši: Zēns ar amputētām kājām un rokām piedalās futbola spēlē (video)

dzensons

Astoņus gadus vecais angļu zēns Maršals Džensons, kurš ir liels Anglijas futbola komandas Totenhamas “Hotspur” fans, piedalījies savā pirmajā futbola spēlē. Tas nebūtu nekas īpašs, ja vien viņam nebūtu amputētas abas kājas un rokas…

Jau neilgi pēc dzimšanas Maršals saslima ar meningītu, kā rezultātā ārstiem nācās viņam amputēt abas rokas un kājas. Taču tas nav bijis šķērslis, lai puika augtu aktīvs un tāpat kā lielais vairums angļu zēnu – mīlētu futbolu, īpaši “Hotspur” vienību. Maršalam ir speciālas protēzes, kas ļauj staigāt. Viņš gan baidījās pats spēlēt futbolu, uztraucoties, ka citi smiesies. Vecāki ievietoja internetā video, kur puika spārda bumbu un tas rezultējās ar to, ka ģimene tika uzaicināta uz “Hotspur” mājas spēli, viņu izsauca laukumā, puikam bija arī iespēja paspēlēt bumbu kopā ar komandas spēlētājiem. Satikšanās ar savu mīļāko futbolistu Hariju Keinu puikam radījusi fantastiskas emocijas.

Paraolimpiskais čempions 100 metru sprintā Džonijs Pīkoks, kuram ir amputēta viena kāja, arī iedrošinājis puiku darīt to, kas viņam ļoti patīk un nepadoties. Maršals sapņo, ka reiz būs “Hotspur” vārtsargs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+