Sports
Ziemas sports

AIZKUSTINOŠS VIDEO: Latvijas olimpiskais karognesējs Dreiškens bērniem dāvina kucēnu1


Pirms četriem gadiem tapušais Dreiškenu ģimenes foto –  Daumants, dzīvesbiedre Guna (no Ērgļiem), meitiņa Denīze un dēls Dāvis.
Pirms četriem gadiem tapušais Dreiškenu ģimenes foto – Daumants, dzīvesbiedre Guna (no Ērgļiem), meitiņa Denīze un dēls Dāvis.
Pirms četriem gadiem tapušais Dreiškenu ģimenes foto – Daumants, dzīvesbiedre Guna (no Ērgļiem), meitiņa Denīze un dēls Dāvis.

Pieredzējušais bobslejists Daumants Dreiškens, kurš nesīs Latvijas karogu Phjončhanas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, pirms došanās tālajā ceļā pārsteidza savus bērnus uzdāvinot viņiem kucēnu.

Meita un dēls par to bija ļoti pārsteigti un ārkārtīgi priecīgi, acīs sariešoties asarām.

Dreiškens un visa bobsleja komanda jau rīt lidos uz Dienvidkoreju, bet olimpiskās spēles sāksies 9. februārī. Daumantam šīs būs ceturtās spēles.

Latvijas bobslejam šis ir 38. gads un izlases galvenais treneris Sandis Prūsis bez domāšanas atzīst, ka Dreiškens ir mūsu visu laiku labākais stūmējs: “Kaut vai tāpēc, ka viņam kakla skriemeļi iedragāti no medaļu smaguma. Šķiet, ka no 2006. līdz 2016. gadam izlaida tikai dažus mačus esot ierindā katru sestdienu un svētdienu. Statistika ir graujoša.”

Tam piekrīt arī Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis: “Lauku rūdījums, sirsnība, vienkāršība, vecāku audzināšana – tās ir īpašības, kas viņam ļauj tik ilgi būt augstākajā līmenī. Daumants ir īsts dzelzs vīrs, nekurnēdams dara sava darbu. Lāčplēsis.”

LA.lv