Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Aizliedz peldēties Tukuma novada Čigānu ezerā

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Pēc ūdens izpētes Tukuma novada Čigānu ezerā nolemts aizliegt tajā peldēties, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Ūdenstilpē peldēties aizliegts, jo ezera ūdenī konstatēts liels mikrobioloģiskais piesārņojums.

Tukuma novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Priede aģentūrai LETA sacīja, ka ezerā nav konstatēts piesārņojums, kas radītu kaitējumu vai tā draudus videi. “Šajā ezerā nav arī oficiālas peldvietas. Tā kā šajā vietā iedzīvotāji ir iecienījuši peldēties, tika ņemti analīžu paraugi,” skaidroja Priede.

Pašvaldībā skaidro, ka Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “Bior” veicis ūdens analīzes Tukuma novada peldvietās – Melnezerā, Čigānu ezerā, Pauzera pļavas dīķa peldvietā, Jumpravas ezerā, Vienības centra Putnu dārza ūdenskrātuvē, Sekļa ezerā, Praviņu grants karjerā, Slampes centra dīķa peldvietā un Veļķu dīķa peldvietā.

Visās pārējās peldvietās peldēties atļauts.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+