Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Aizliedz peldēties Tukuma novada Čigānu ezerā

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Pēc ūdens izpētes Tukuma novada Čigānu ezerā nolemts aizliegt tajā peldēties, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Ūdenstilpē peldēties aizliegts, jo ezera ūdenī konstatēts liels mikrobioloģiskais piesārņojums.

Tukuma novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Priede aģentūrai LETA sacīja, ka ezerā nav konstatēts piesārņojums, kas radītu kaitējumu vai tā draudus videi. “Šajā ezerā nav arī oficiālas peldvietas. Tā kā šajā vietā iedzīvotāji ir iecienījuši peldēties, tika ņemti analīžu paraugi,” skaidroja Priede.

Pašvaldībā skaidro, ka Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “Bior” veicis ūdens analīzes Tukuma novada peldvietās – Melnezerā, Čigānu ezerā, Pauzera pļavas dīķa peldvietā, Jumpravas ezerā, Vienības centra Putnu dārza ūdenskrātuvē, Sekļa ezerā, Praviņu grants karjerā, Slampes centra dīķa peldvietā un Veļķu dīķa peldvietā.

Visās pārējās peldvietās peldēties atļauts.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (12)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no LatvijasKravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+