Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Aizliedz peldēties Tukuma novada Čigānu ezerā

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Pēc ūdens izpētes Tukuma novada Čigānu ezerā nolemts aizliegt tajā peldēties, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Ūdenstilpē peldēties aizliegts, jo ezera ūdenī konstatēts liels mikrobioloģiskais piesārņojums.

Tukuma novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Priede aģentūrai LETA sacīja, ka ezerā nav konstatēts piesārņojums, kas radītu kaitējumu vai tā draudus videi. “Šajā ezerā nav arī oficiālas peldvietas. Tā kā šajā vietā iedzīvotāji ir iecienījuši peldēties, tika ņemti analīžu paraugi,” skaidroja Priede.

Pašvaldībā skaidro, ka Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “Bior” veicis ūdens analīzes Tukuma novada peldvietās – Melnezerā, Čigānu ezerā, Pauzera pļavas dīķa peldvietā, Jumpravas ezerā, Vienības centra Putnu dārza ūdenskrātuvē, Sekļa ezerā, Praviņu grants karjerā, Slampes centra dīķa peldvietā un Veļķu dīķa peldvietā.

Visās pārējās peldvietās peldēties atļauts.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+