Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Aizliedz peldēties Tukuma novada Čigānu ezerā

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Pēc ūdens izpētes Tukuma novada Čigānu ezerā nolemts aizliegt tajā peldēties, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Ūdenstilpē peldēties aizliegts, jo ezera ūdenī konstatēts liels mikrobioloģiskais piesārņojums.

Tukuma novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Aiga Priede aģentūrai LETA sacīja, ka ezerā nav konstatēts piesārņojums, kas radītu kaitējumu vai tā draudus videi. “Šajā ezerā nav arī oficiālas peldvietas. Tā kā šajā vietā iedzīvotāji ir iecienījuši peldēties, tika ņemti analīžu paraugi,” skaidroja Priede.

Pašvaldībā skaidro, ka Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “Bior” veicis ūdens analīzes Tukuma novada peldvietās – Melnezerā, Čigānu ezerā, Pauzera pļavas dīķa peldvietā, Jumpravas ezerā, Vienības centra Putnu dārza ūdenskrātuvē, Sekļa ezerā, Praviņu grants karjerā, Slampes centra dīķa peldvietā un Veļķu dīķa peldvietā.

Visās pārējās peldvietās peldēties atļauts.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (2)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+