Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
14. maijs, 2014
Drukāt

Aizliedz vielu, no kuras Zviedrijā, iespējams, miruši 11 cilvēki

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aizliedzis vēl vienu jaunu psihoaktīvo vielu, informēja SPKC.

Viela MT-45 uzskatāma par ļoti bīstamu, jo Zviedrijā, iespējams, pēc tās lietošanas miruši 11 cilvēki. Informācija liecina, ka vielas iedarbība var līdzināties morfija izraisītai iedarbībai un rada nopietnus draudus cilvēka veselībai un dzīvībai, kā arī sabiedrības drošībai.

Pagaidām jaunā psihoaktīvā viela Latvijā vēl nav konstatēta, tomēr, ņemot vērā tās bīstamību un saņemto informāciju no Zviedrijas, kas atrodas tuvu Latvijai, SPKC pieņēmis lēmumu savlaicīgi izdot vielai pagaidu aizliegumu.

Aizliegums paredz, ka uz laiku līdz 12 mēnešiem aizliegts izgatavot, iegādāties, glabāt, pārvadāt, pārsūtīt vai izplatīt vielu un to saturošus izstrādājumus.

SPKC kopumā šogad un pagājušajā gadā aizliedzis jau 18 psihoaktīvās vielas.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+