Mobilā versija
+19.6°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
10. jūnijs, 2014
Drukāt

Slovākijā aizliedz viendzimuma laulības
 (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Slovākijas parlaments veicis labojumus valsts konstitūcijā, aizliedzot viendzimuma laulības.

No 150 parlamenta deputātiem balsojumā par konstitūcijas labojumiem piedalījās 123 parlamentārieši, no kuriem 102 balsoja par labojumiem, bet 18 – pret. Tādējādi Slovākijas parlamentā tika atbalstīts sociālistiskās partijas “Smer” un opozīcijā esošo kristīgo demokrātu kopīgais ierosinājums izmainīt konstitūciju, tajā ierakstot, ka laulība ir savienība starp vīrieti un sievieti. Iepriekš viendzimuma laulības aizliegtas arī Polijā un Horvātijā. Slovākijas politiskie apskatnieki spriež, ka šādi konstitucionālie labojumi pieņemti, jo valdības vadītājs Roberts Fico no “Smer” partijas cer nostiprināt atbalstu Slovākijas konservatīvi noskaņotajā sabiedrības daļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vienkārši cilvēks Atbildēt

    Izrādās, ka Eiropā ir valstis kā Polija, Horvātija, Slovākija , kur dzīvo cilvēki. Par nožēlu mūsu Latviju pārstāvošie Eiroparlamenta deputāti un komisari, kā arī Saeimas deputāti cenšas atdarināt suņu un mēkkaķu tikumus un netikumus, nosaucot šo mērkaķošanos par Eiropas vērtībām. Cilvēki, esiet modri!

  2. a kur ta eiropas pašas vērtīgākās vērtības…tā nedrīkst darīt,kur ta demokrātija…

  3. Lūk, viena saprātīgi domājoša valsts!!!

Orbāns: Soross vēlas izveidot "muslimizētu Eiropu" (1)Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns sestdien paziņojis, ka ASV miljardieris Džordžs Soross vēlas izveidot "jaunu hibridizētu, muslimizētu Eiropu".
Draugiem Facebook Twitter Google+