×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. februāris, 2012
Drukāt

Aizliegs smēķēt uz Rīgas Rātsnama terases

cigarete

Uz terases Rātsnamā, kuru Rīgas domes darbinieki iecienījuši kā pīppauzes vietu, pēc mēneša smēķēšana tiks aizliegta un smēķētājiem tiks ierādīta atsevišķa, ar ventilācijas sistēmu aprīkota telpa, pastāstīja Rīgas izpilddirektors Juris Radzevičs.

Terase Rātsnama otrajā stāvā ir izvirzīta uz nelielās Jaunavu ielas pusi, kas ved cauri domes namam. No domes telpām terase norobežota ar stikla sienu un bīdāmām durvīm, līdz ar to uz tās esošie cilvēki vizuāli nav norobežoti no pašvaldības telpām.

Uz platformas novietoti vairāki ērti sēdekļi un stikla galdiņš, līdz ar to terase domes darbinieku vidū kļuvusi par iecienītu vietu pīppauzēm. Tomēr Radzevičs norādīja, ka faktiski smēķētāji pīpē uz ielas un neievēro ierobežojumu nesmēķēt 10 metrus no durvīm.

Lai motivētu kolēģus atmest smēķēšanu, izpilddirektors janvārī uz terases stikla durvīm pielicis biedējošus plakātus, uz kuriem atainots izkropļots cilvēka ķermenis un uzskaitītas visas smagākās problēmas, kādas var izraisīt nelāgais ieradums. Radzevičs pastāstīja, ka šos plakātus saņēmis Veselības ministrijā, savukārt pats tiem līdzās novietojis informāciju ar tālruņa numuru, kur vērsties, lai saņemtu palīdzību smēķēšanas atmešanā.

No 1.marta cigarešu kūpināšana uz terases tiks aizliegta pavisam. Pēc tam smēķētājiem tiks izveidota un ierādīta cita telpa, kas būs aprīkota ar atbilstošu ventilācijas sistēmu, norādīja izpilddirektors.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.4
Alūksne +12.6
Daugavpils +10
Saldus +13.6
Liepāja +16.8
Jelgava +13.8
Ventspils +15.7
Limbaži +13
Madona +7.9
Rēzekne +12.3
Draugiem Facebook Twitter Google+