Horoskopi un mistika
Horoskopi

Aizmirsti par zodiaka zīmēm: horoskops pa dekādēm ir daudz precīzāks! Pirmās deviņas!3

Horoskops saskaņā ar dekādēm

Astrologi profesionāļi sadala dekādēs katru zodiakālo periodu. Piemēram, ja viņi runā par cilvēku, kas dzimis Dvīņu zīmē, viņi precizē, ka Svaru otrajā dekādē.

Dekāde ir 10 dienas, kuru ietekmē konkrēts debesu spīdeklis. Katra no zodiaka zīmēm sadalās trijās dekādēs, tāpēc kopā sanāk 36 dekādes. Kas attiecas uz raksturojumiem, tad tie ir daudz precīzāki salīdzinājumā ar parasta horoskopa raksturojumiem.

1.janvāris – 10.janvāris

Šie cilvēki vienmēr pabeidz to, ko iecerējuši, jo viņi ir ļoti apņēmīgi, pat neraugoties uz savu kautrīgumu. Viņi ir enerģiski un mērķtiecīgi, viņi piešķir lielu nozīmi brīvībai, kuras dēļ dažkārt rodas sarežģījumi saskarsmē.

Iedraudzēties ar šādu cilvēku ir ļoti grūti, taču, ja tas izdodas, šāda draudzība būs ilga, stipra un uzticama.

11.janvāris – 20.janvāris

Šādi cilvēki bieži izrāda nepārliecinātību par sevi, viņi nevar nosēdēt uz vietas. Tās ir personības, kuras ar mierīgu sirdi pamet darbu pusratā. Šā iemesla dēļ viņiem īpaši nepieciešama uzmanība un atbalsts.

Viņiem ir jāsaprot, ka viņiem pašiem un viņu pūļu rezultātam kāds tic un ir ieinteresēts. Viņiem svarīgi dzirdēt pozitīvas atsauksmes par savu darbu. Šāds cilvēks ļoti tiecas pēc saskarsmes un cilvēkiem.

21.janvāris – 31. janvāris

Šīs ir elegantas un apbrīnojami skaistas personības. No tām enerģija raujas ārā ik sekundi, bet viņu optimismam nav robežu. Šie ir cilvēki ar milzīgu dzīves potenciālu, tāpēc viņiem vienmēr labi veicas darbi, viss sokas, bet šķēršļi tiek pārvarēti viegli un nepiespiesti.

Viņiem izdodas viegli radīt pret sevi pozitīvu apkārtējo cilvēku attieksmi, jo ir apveltīti ar jautru temperamentu un miermīlīgu raksturu.

1.februāris – 10.februāris

Šāds cilvēks ir neticami apburošs, viņam ir sava rozīnīte, bet kā mīlnieks viņš ir neticami kaislīgs. Šie cilvēki lieliski saprot, ka ir ļoti pievilcīgi, viņi prasmīgi izmanto savas labākās īpašības, parādot tās izdevīgā gaismā.

11.februāris – 19.februāris

Šie ir neticami čakli cilvēki, viņu spēcīgā enerģētika uzreiz izceļ viņus starp apkārtējiem. Līdztekus tam viņi ir diezgan pievilcīgi un pieticīgi. Debesis apveltījušas viņus ar spēju izdziedēt dvēseles ievainojumus un fiziskas kaites.

Šāds cilvēks vienmēr izstaro mieru, stabilitāti un klusu prieku, kas arī piesaista viņiem apkārtējos. Cilvēkus savaldzina un vilina viņu netveramais šarms, tāpēc, ka blakus viņiem patiešām ir mierīgi un silti.

20.februāris – 29.februāris

Šie ir ļoti jūtīgi cilvēki, viņus diezgan viegli ievainot, apvainot un aizskart. Viņi ļoti atbildīgi attiecas pret sava darba izpildi, dažkārt aizmirstot, ka viņu spēki nav bezgalīgi. Viņiem ļoti svarīgi ir prast atslābināties, atvēlēt vairāk laika atpūtai, lai pēc tam neciestu no nepatīkamām kaitēm un varētu veiksmīgi strādāt.

1.marts – 10.marts

Šie ir skaisti un apburoši cilvēki. Viņiem ļoti svarīgi iegūt pārliecību par saviem spēkiem, mērķtiecību un izturību. Ja šīs īpašības tiek attīstītas, šāds cilvēks spēj ļoti daudz.

11.marts – 20.marts

Šis ir cilvēks, kurš prot sevi parādīt no ļoti izdevīgas pozīcijas, viņš ir komunikabls un neatkarīgi no dzimuma diezgan vīrišķīgs savā uzvedībā. Šie ir laipni cilvēki, kam patīk pūst apkārtējiem miglu acīs.

21.marts – 1.aprīlis

Saistītie raksti

Šie cilvēki spēki momentāni sastādīt rīcības plānu pat pašos grūtākajos apstākļos. Viņu loģika ir pilnīga, bet kopā ar intuīciju tā palīdz viņiem pareizi novērtēt notikumu attīstības variantus tad, kad citi tikai sāk saprast, kas notiek.

Viņi ir izlēmīgi, pārliecināti par saviem spēkiem un bezbailīgi. Šīs īpašības palīdz viņiem rīkoties ļoti saprātīgi grūtos laikos un vissarežģītākajās situācijās.

Turpinājums par pārējām dekādēm sekos.

Esi pacietīgs, turpinājums par pārējām dekādēm sekos.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv