×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
27. aprīlis, 2017
Drukāt

Aizputē atrod pirms 17 gadiem pazudušo: apraktu savā auto zem šķūņa (8)

Ekrānšāviņi no Degpunktā videoEkrānšāviņi no Degpunktā video

Aizputē, pirms dažām dienām kādā teritorijā veicot būvdarbus, atrasts vīrieša līķis. Notikums pāršalcis visu mazpilsētu, jo vietējie nelaiķi atceras kā bēdīgi slavenu ’90.gadu biznesmeni.

LNT raidījums “Degpunktā” vēsta, ka mirušais varētu būt savulaik pilsētā teju visiem labi zināmais Aigars Zikmanis, kurš pazuda bezvēsts 2000.gadā. Auto uziets tagad pēc 17 gadiem pāris kilometrus aiz pilsētas robežām.

Neilgi pēc tam, kad Aigars pazuda, nodega šķūnis pie vīrieša drauga mājām. Tolaik neviens ugunsgrēku nesaistīja ar pazušanu, taču tagad varot secināt, ka šķūnim uguns pielaista, lai slēptu nozieguma pēdas.

Auto atradējs secina, ka līķis slēpts diezgan lielā steigā. Spēkrats nebija dziļi zemē ierakts, kā arī automašīnai atstāta numurzīme. Tolaik noteikti neviens neaizdomājās, ka pēc gadiem īpašums varētu tikt pārdots un tajā uzsākti būvdarbi. Rokot ārā pamatus, tika pamanīts auto. Atklājies, ka tur iekšā ir arī cilvēka mirstīgās atliekas.

Neoficiāla informācija liecina, ka vīrieša galvaskausā policija atradusi šāviena pēdas un pēcāk atrasta arī pati lode.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  ===========

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 2. Ja cilvekam ir labi apavi tad vins ir autoritate!:D Izradas ka “Degpunkta” ir baumu birojs.ka var laist etera vietejad baumu vaceles?Un ari Kasparins muld par lietam par kuram neka nezin!Ceru ka Aigara tevs sanems publisku atvainosanos par dela nomelnosanu!

 3. Video pēdējās 10sek liecina, ka 90-tie nekur nav aizgājuši.

 4. Var būt tādā pašā veidā negaidīti atradsī pazudušo advokātu Plataci.

 5. Atkal noilgums?

 6. Šīs ir aizraujošākās ziņas pa ārkārtīgi ilgu laiku!
  Vesels trillerdetektīvomāns sanāk! o.O

 7. “itāliešu” mafija ?

Draugiem Facebook Twitter Google+