Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

Aizputes muzejs aicina uz seno amatu darbnīcām

Foto: LETAFoto: LETA

Aizputes muzejā varēs apgūt gan baltos darbus, gan goda priekšauta darināšanu un seno zīmju izmantošanu mūsdienu apģērbā.

Aizputes muzejs piedāvās apgūt jaunas amatu prasmes dažādu paaudžu interesentiem, “Rietumu radio” informēja Aizputes Novadpētniecības muzeja vadītāja Jolanta Berga.

Valsts kultūrkapitāla fonds “Kurzemes reģiona kultūras programmas 2016” projektu konkursā ir atbalstījis Aizputes novadpētniecības muzeja iesniegto projektu “No savām saknēm uz galotnēm tiekties”, piešķirot finansējumu darbnīcu vadītāju darba apmaksai.

Darbnīcās varēs piedalīties dažādu paaudžu interesenti. Muzejs gaidīs dažādu paaudžu pārstāvjus: vecmāmiņas un vectētiņus ar mazbērniem vai vecākus ar saviem bērniem.

9.augustā notika pirmā projekta aktivitāte. Tā bija tikšanās ar Sarmīti Strautmani lekcijā “Senās latvju zīmes un to vēstījums mums”. Šo lekciju noklausījās 65 dažādu paaudžu cilvēki.

Projekta laikā, no septembra līdz decembrim, muzejs piedāvā iesaistīties piecās dažādās radošās darbnīcās: “”Balto darbu” ābece”, darbnīca “Katrai savu goda priekšautu!”, meistardarbnīca “Senās latvju zīmes-iedvesmas avots mūsdienu apģērbam”, meistardarbnīca “Koka lietu darbnīca” un meistardarbnīca “Latvju zīmes telpu rotājumos”.

Pievienot komentāru

Personīgi par "vienīgo Latvijas francūzieti": iznākusi Maijai Silmalei veltīta grāmataTrešdien, 29. martā, Rīgas Jūgendstila centrā sirsnīgā gaisotnē tika atvērta Leldes Stumbres grāmata “Maija, Cher Ami”, kas veltīta tulkotājai, tā saucamās franču
Draugiem Facebook Twitter Google+