Mobilā versija
+14.9°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Aizraujošs video: tēvs 14 gadu garumā nofilmējis, kā izaug meita (8)

EkrānuzņēmumsEkrānuzņēmums

Interneta popularitāti izpelnījies kāda vīrieša 14 gadu garumā filmēts video, kurā galvenā varone ir viņa paša meita. Vīrietis vārdā Franss filmējis savu meitu Lotti katru nedēļu – no viņas dzimšanas 1999.gada oktobrī līdz 14.gadskārtai. Pēc tam nofilmētais samontēts vienā – aptuveni četru minūšu ilgā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Noteikti 10!!!!!!!!!!!!!!

  2. jūs ieverojat aizmugures fonu vai nu viņš gatavojās visus gadus ,vai nekrāso māju.

  3. Liek pārdomāt dzīvi, līdz asarām. Vienreizējs video.

  4. Nezinot, ka ta ir meitene, varetu padomat, ka filme puiku. Visas izdaribas, frizura…

  5. Mīļi. Žēl ka tas nav izdarīts arī manā ģimenē… Vienīgi atgādina cik strauji paiet dzīve. Ja šodien neparunāji ar savu bērnu, rīt viņš būs cits.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+