×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
11. decembris, 2013
Drukāt

Aizsākas bērnu kustība “Mandarīnu zeme”

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Šodien notiek preses konference par bērnu kustību “Mandarīnu zeme”, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori – kultūras biedrība “Alternatīvā realitāte”.

Tā notiek plkst.12 kafejnīcā “Mam-kafe” Rīgā, Kr.Barona ielā 136C.

Ar labdarības gadatirgu un karnevālu “Ziemassvētki Mandarīnu Zemē” aizsākas kultūras biedrības “Alternatīvā realitāte” organizētā bērnu kustība “Mandarīnu zeme”, kuras mērķis ir motivēt skolniekus panākumiem mācībās, radošā potenciāla attīstība un aktīva dzīves veida popularizēšana,

Gadatirgus karnevāls “Ziemassvētki Mandarīnu Zemē” notiks 21.decembrī un 22.decembrī Rīgas izstāžu hallē “Skonto”. Gadatirgu laikā tiks organizēti šovi un priekšnesumi bērniem un pieaugušajiem, bruņinieku turnīri un loku šaušans stendi, bērnu akvagrims un vizāža, radošās darbnīcas un izjādes ar zirgiem, tikšanās ar Salatēti, Tofiku, Smurfiem, Buratino, Monster High un citiem pasaku varoņiem, ar klauniem, Rīgas cirka studijas māksliniekiem un jautriem ķīmiķiem.

Projekta ietvaros 1000 biļetes uz dienas pasākumu bez maksas tiek izsniegtas bērniem no Latvijas internātiem un bērnu namiem, maznodrošinātām ģimenēm, bērniem ar ierobežotam iespējām, kā arī 21.novembra Zolitūdes traģēdijā cietušo ģimeņu bērniem. Tāpat 300 bezmaksas ģimenes biļetes uz pasākumu tiek plānot izsniegt ugunsdzēsēju-glābēju ģimenēm, kuri ir piedalījušies 21.novembra Zolitūdes traģēdijas glābšanas darbos. Katrs pieaicinātais bērns tiek nodrošināts ar saldu Ziemassvētku dāvanu. Arī visas atrakcijas svētkos pieaicinātiem bērniem tiek nodrošinātas bez maksas.

Projekta ietvaros tiks veicināts arī projekts “Brašuma Lāde” – tiek ziedotas mantiņas Rīgas bērnu slimnīcas 20.(onkoloģijas) nodaļas mazajiem pacientiem, kā arī ziedojumu vākšana mazo pacientu atbalstam – speciālā uztura iegādei, medikamentu, izmeklēšanas veikšanai – pēc slimnīcas fonda ieskatiem. Kā arī sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu tiek organizēti ziedojumi mazo onkoloģijas nodaļas pacientu atbalstam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+