Mobilā versija
+4.9°C
Guna, Judīte
Piektdiena, 9. decembris, 2016
24. oktobris, 2013
Drukāt

Aizstāv misiju Afganistānā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NATO vadītā starptautisko spēku misija Afganistānā radījusi lielu labumu šai valstij un tās ļaudīm, paziņojuši rietumvalstu aizsardzības ministri, noraidot iepriekš izskanējušo Afganistānas prezidenta Hamida Karzaja kritiku.

“Salīdzinot ar laiku, kad karš sākās, Afganistāna ieguvusi milzum daudz,” norādījis Britānijas aizsardzības ministrs Filips Hamonds. “Afganistānai trūka mūsdienu valsts pamatu, taču mēs to esam mainījuši. Afganistānā nekad nebūs kā Šveicē, taču Kabulā būs valdība, kas kontrolēs bruņotos spēkus un lielāko daļu valsts teritorijas.” Arī Vācijas ārlietu ministrs Tomass Mezjērs pauda līdzīgu viedokli, norādot, ka viņu ļoti pārsteigusi Karzaja neapmierinātība ar NATO misiju. Afganistānas prezidents šomēnes nāca klajā ar paziņojumu, ka NATO misija Afganistānā radīja “lielas ciešanas”, nesniedzot nekādu ieguvumu.

Pievienot komentāru

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+