Horoskopi un mistika
Horoskopi

Aizstāvi savu viedokli! Horoskops 18.septembrim0

Darbs prasīs visu uzmanību, un konkurenti sagādāt nepatikšanas, bet šos pārbaudījumus jācenšas izturēt godam.

Auns

Lielākajai daļai šīs zīmes pārstāvju lietišķā dzīve solās būt visai piesātināta, aktivizēsies sakari ar dažādām finanšu iestādēm, bankām. Negaidi tūlītējus rezultātus – pilnīgi iespējams, ka tev dotie solījumi paliks pagaidām tikai solījumu līmenī.

Vērsis

Šī diena ne ar ko neatšķirsies uz citu dienu fona – gaidāms piņķerīgs darbs. Turklāt daudzi Vērši sajutīs savārguma simptomus. Veic pasākumus, lai nesaslimtu. Labākās zāles šajā laikā ir saskarsme ar mīļoto cilvēku un bērniem.

Dvīņi

Dvīņiem var rasties iespēja nopelnīt. Nebūs grūti atrast lietišķo partneri un noskaņot priekšniecību par labu savam projektam. Cenšoties nopelnīt daudz naudas, tu pat vari rīkoties negodīgi, taču kādā jaukā dienā patiesība nāks gaismā un tev var rasties lielas nepatikšanas.

Vēzis

Darbs prasīs visu tavu uzmanību. Konkurenti var sagādāt tev nepatikšanas, centies ar godu izturēt šos pārbaudījumus. Turklāt vairāki kolēģi cenšas manipulēt ar tevi, iesaistīt intrigās. Nepadodies provokācijām. Nevar rēķināties ar vieglām profesionālajām uzvarām.

Lauva

Pastāv risks kņadā un steigā palaist garām iespēju spert soli uz priekšu karjerā. Piedalīšanās disputos sabojās noskaņojumu. Šodien esi īpaši uzmanīgs uz ceļa, ceļojumus var sarežģīt neparedzēti notikumi. Pacenties neizmainīt sevi sīkumos. Prātīgāk būs, ja atliksi dalību sacensībās.

Jaunava

Šīs dienas notikumi pārbaudīs Jaunavu pašpietiekamību vai viņu spēju pa īstam iedvesmoties, lai kas tas arī nebūtu. Tā kā tev ir savs priekšstats par to, kas ir normāli, tu spēsi pretoties vispārpieņemtajiem uzskatiem. Neprovocē konfrontāciju, nosvērti aizstāvi savu viedokli.

Svari

Šodien izveidosies neparastas situācijas, kas prasīs nestandarta risinājumus. Starp dzīvesdraugiem izcelsies konflikts saistībā ar domstarpībām materiālajos jautājumos. Tu būs spiests samierināties ar vairākiem ierobežojumiem. Finanšu jomā nāksies rast kompromisu.

Skorpions

Skorpioni būs pārliecināti par sevi un draudzīgi noskaņoti pret citiem cilvēkiem. Ieklausies sevī – tu varēsi atjaunot attiecības, sadziedēt vecas rētas un atjaunot saprašanos ar saviem tuviniekiem un draugiem.

Strēlnieks

Parādīsies jauni labvēļi, lietišķie partneri, būs jūtams tuvinieku un draugu atbalsts. Par visu runā nopietni, izvairies no divdomībām, netaisnojies, neatkāpies ne par soli – tad tu saņemsi palīdzību.

Mežāzis

Panākumi būs galvenais tavas darbības kritērijs. Šodien tu spēsi reformēt visu, pat savus mērķus un uzskatus. Paļaujoties uz savām spējām, pieredzi un zināšanām, tu radīsi oriģinālu jautājuma risinājumus. Vienvārdsakot, vienmēr ej savu ceļu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Planētu stāvoklis šodien sniegs Ūdensvīriem iespēju parādīt daudzas spējas, atsiet karmiskos mezglus. Rezultātā iespējama veiksme visās dzīves sfērās, finansiāls nodrošinājums. Ceļu uz panākumiem garantēs gribasspēks un mērķtiecība un, iespējams, laulības savienība.

Zivis

Dienas pirmajā pusē zvaigznes būs labvēlīgas naudas ieguldījumiem nekustamajā īpašumā, ilgtermiņa līgumu noslēgšanai, tiesu darbiem. Nepaļaujies tikai uz saviem spēkiem un vērsies pēc palīdzības. Pieredzējuši cilvēku padomi vai palīdzība būs savlaicīga.

LA.lv