×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
5. decembris, 2017
Drukāt

Aizstāvot māti, septiņus gadus vecs zēns tēvam galvā iedur šķēres (5)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Pavisam nesen galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši izsaukumu, kas vārda tiešā nozīmē, licis matiem sacelties stāvus. Ģimenes konflikta laikā Ziepniekkalnā, kāda vīrieša galvā ietriektas šķēres, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Sperot pirmo soli pār nelielā Ziepniekkalna dzīvokļa slieksni, kārtības sargu skatam pavērusies visai nepatīkama aina – asinīm pielieta istaba un gultā sakņupis vīrs, kurš saķēris savu galvu. Kā izrādās, šādi beidzies kādas ģimenes konflikts, kurā ierauts arī pavisam mazs bērns – aizstāvot māti septiņus gadus vecais puika sava tēva galvā iedūris papīra šķēres.

“Viņš teica, ka negribēja, lai mamma mirst,” mediķiem stāstīja sieviete.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nevis galvaspilsēta bet trako māja,visi dzer un kaujas kā nezvēri.

  2. Tas papucītis jau nu varēja aiziet bet nē izdomājis sist sievu un bērnus,nabaga bērns pareizi darīja īsts vīrietis,kaut gan neticas ka 7 gadus vecam zēnam tāds spēks.Tādus varmākas nenošķir no ģimenēm,vecenes arī dažreizēm ir ķertas un sit visus gan bērnus gan vīru…

  3. Nelieša dēļ mazajam zēnam dvēseles trauma uz visu mūžu.Šo necilvēku nedrīkst laist bērna un dzīvokļa tuvumā.Bet kā parasti,gan jau mamucīte piedos un viss turpināsies.

  4. vardarbiba pret sievieti ,cik var redzēt NORMALU sievieti ,dzives vieta tīra kopta …tādu veci vnk patupinat piespiedu darbos uz 8 menesiem ,tad zinās kā lauzt pirkstus ārā jeb laikam pats nav to izjutis ,esmu šokā vnk ,,parsiem trakajaiem ,kas palaizrokas pret sievieti un vēl bēra klatbūtnē — malacis puisēns ,,mammai ir savs aizsargs tagad uz mūžu !!!

    • Vīriešu vardarbības pret sievieti ir tieši tik pat izplatīta cik sieviešu vardarbība pret vīrieti. Tikai otrajā gadījumā par to nerunā, jo sabiedrībā nav pieņemts, ka arī sieviete var būt vardarbīga. Visvairāk sievietes nodarbojas ar emocionālo vardarbību, žel, ka par to maz runā, kaut arī ir tik pat svarīga tēma kā fiziskā vardarbība.

Draugiem Facebook Twitter Google+