×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. septembris, 2014
Drukāt

Aizsūti draugam unikālo Dzejas dienu pastkarti!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Pasts (LP) un Dzejas dienu organizatori, atzīmējot dzejai un tās dižgariem veltītā festivāla 50. gadskārtu, aicina apmeklēt Dzejas pastu, kas 4., 11. un 15. septembrī darbosies Rīga 2014 kultūras vasarnīcā Esplanādē, informēja LP sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Esplanādē ikvienam būs iespēja izveidot savu unikālo pastkarti, apzīmogojot to ar īpaši Dzejas dienām veidotu zīmogu. Latvijas Pasts pastkartes bez maksas piegādās adresātiem visā Latvijas teritorijā, norādīja Tērauda.

Īpašo Dzejas pastkarti katrs radošās darbnīcas apmeklētājs varēs izveidot pats, izvēloties tās dizainu ar pazīstamu un iemīļotu latviešu dzejnieku portretiem, kā arī pastkartes sveiciena pusē stencila tehnikā izvietojot grafisku kāda dzejnieka divrindi vai atziņu. Tāpat individuāli veidotās pastkartes varēs apzīmogot ar piecdesmitajām Dzejas dienām veltītu speciālo zīmogu.

Dzejas pasts Esplanādē darbosies 4., 11. un 15.septembra vakaros, un aizpildītās pastkartes šajā laikā turpat uz vietas būs iespējams ievietot Latvijas Pasta vēstuļu kastītē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+