Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
17. februāris, 2014
Drukāt

Aiztur augstvērtīga vīna zagļus

Foto - LETAFoto - LETA

Francijas prokuratūra izvirzījusi apsūdzības 13 cilvēkiem, kas tiek turēti aizdomās par saistību ar augstas klases Bordo vīna zādzību nepilna miljona eiro vērtībā.

Vairāk nekā 300 tiesībsargājošo iestāžu darbinieku veica “ļoti strukturētu, profesionālu” operāciju, kopumā aizturot 20 cilvēkus. Policija uzskata, ka banda uzbrukusi prestižākajiem īpašumiem Bordo reģionā. Kopumā 13 pilis un divas noliktavas, kurās tika glabāts vīns no dažādiem īpašumiem, cieta no laupītāju uzbrukumiem, kas vidēji reizi divās nedēļās turpinājās kopš jūnija. Zagļu darbība vienmēr bija identiska – viņi izmantoja zagtas automašīnas un izsmidzināja balināšanas līdzekli, lai nodrošinātos, ka pēc viņiem nepaliek nekādas pēdas. Augstākās klases jaunākās vīnogu ražas Bordo vīnu cena var pārsniegt 1000 eiro par pudeli, bet vecākas un retākas vīna pudeles var būt daudzreiz dārgākas.

Pievienot komentāru

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+