×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. septembris, 2015
Drukāt

Lietuvā aiztur desmitiem Irākas pilsoņu (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Lietuva uz robežas ar Poliju pēdējo nedēļu laikā ir aizturējusi vairākus desmitus Irākas pilsoņu, kuri devušies uz ziemeļvalstīm, domājams, Somiju.

“Mēs to iepriekš neesam novērojuši. Izskatās, ka tas ir pilnīgi jauns maršruts, jauns nelegālās migrācijas virziens cauri Lietuvai,” sacīja Lietuvas robežsardzes pārstāvis Ģiedris Mišutis. “Lietuva viņiem ir tikai tranzīta valsts. Viņu mērķis, šķiet, ir Somija,” viņš norādīja, piebilstot, ka aizdomās par cilvēku kontrabandu turētajiem ir Somijas un Zviedrijas dokumenti. Lietuvas robežsargi trešdien aizturēja desmit Irākas pilsoņus, kuri no Polijas ieradās divās automašīnās, kurām bija Zviedrijas numura zīmes. Trīs no viņiem var tikt izvirzītas kriminālapsūdzības par nelikumīgu cilvēku transportēšanu pāri robežai, bet pārējie septiņi tiks sūtīti atpakaļ uz Poliju. Pēdējo divu nedēļu laikā tā bija ceturtā reize, kad Lietuvā ir aizturēti nelegālie imigranti, kuri ierodas no Polijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Baltijas valstīm nekavējoties jābūvē barjēras uz robežām.

  2. Senāk Lietuvā mitinājās daudzi tuvo austrumu bēgļi, starp tiem, par piemēru, bijis arī Čarls Bronsons. Viņu mērķis drīzāk ir ASV. Somijā ir auksts.

  3. Somija noslēgs robežu, un visi tie mērgļi paliks Baltijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+