Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
14. februāris, 2014
Drukāt

Aiztur jaunieti, kurš iepircies ar izdrukātiem eiro

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti nedēļas sākumā aizturēja 1997. gadā dzimušu jaunieti, kurš sludinājumu portālā iegādājās preces ar brutāli viltotu naudu, kas kopēta ar printera palīdzību, liecina Valsts policijas informācija.

Jaunietis ar cietušajiem sarunājis tikšanos uz ielas, lai iegādātos nolūkotas preces, piemēram, apģērbu un pulksteni. Vīrietis cietušajiem naudu devis aizlīmētā aploksnē. Tā kā jaunietis aizbildinājās ar steigu, cietušie nepaspēja pārbaudīt aploksnes saturu. Valsts policijā kopš janvāra vidus ir reģistrēti četri šādi gadījumi.

Veicot kratīšanu jaunieša dzīvesvietā, atrastas un atgūtas izkrāptās mantas. Kopējā izkrāpto lietu vērtība ir 460 eiro. Iepriekš nesodītais jaunietis atzinis savu vainu un šobrīd atrodas policijas uzraudzībā.

Valsts policija lūdz uzmanīties ikvienam. Lai izvairītos no šāda veida krāpšanas, jāpārliecinās, ka nauda ir viltota. To, kā pārbaudīt naudu, var aplūkot šeit .

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+