Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
14. februāris, 2014
Drukāt

Aiztur jaunieti, kurš iepircies ar izdrukātiem eiro

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti nedēļas sākumā aizturēja 1997. gadā dzimušu jaunieti, kurš sludinājumu portālā iegādājās preces ar brutāli viltotu naudu, kas kopēta ar printera palīdzību, liecina Valsts policijas informācija.

Jaunietis ar cietušajiem sarunājis tikšanos uz ielas, lai iegādātos nolūkotas preces, piemēram, apģērbu un pulksteni. Vīrietis cietušajiem naudu devis aizlīmētā aploksnē. Tā kā jaunietis aizbildinājās ar steigu, cietušie nepaspēja pārbaudīt aploksnes saturu. Valsts policijā kopš janvāra vidus ir reģistrēti četri šādi gadījumi.

Veicot kratīšanu jaunieša dzīvesvietā, atrastas un atgūtas izkrāptās mantas. Kopējā izkrāpto lietu vērtība ir 460 eiro. Iepriekš nesodītais jaunietis atzinis savu vainu un šobrīd atrodas policijas uzraudzībā.

Valsts policija lūdz uzmanīties ikvienam. Lai izvairītos no šāda veida krāpšanas, jāpārliecinās, ka nauda ir viltota. To, kā pārbaudīt naudu, var aplūkot šeit .

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+