Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Aiztur jaunieti, kurš pagrabā Ogrē audzē marihuānu (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ogrē kāds jaunietis pagrabā audzē marihuānu – policisti atsavinājuši 94 gramus žāvētas un 125 gramus nežāvētas marihuānas, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Ogres iecirkņa policisti saņēmuši informāciju no kādas mājas iedzīvotājiem, kuriem bija aizdomas, ka mājā, iespējams, tiek audzēta marihuāna. Par to liecinājis pārāk lielais elektrības patēriņš mājā, specifiska smaka un rūpīgi izbūvēts pagrabs. Reaģējot uz saņemto informāciju, policisti veikuši pārbaudi un pagrabā patiešām konstatēja marihuānas audzētavu un glabātavu.

Marihuānas audzētava bijusi izbūvēta daudzdzīvokļu mājas pagrabā. Konkrētāku informāciju par mājas atrašanās vietu policija nesniedz.

Izmeklēšanas laikā noskaidrota iespējamā vainīgā persona un 16.novembrī aizturēts 1996.gadā dzimis jaunietis. Pret aizturēto uzsākti kriminālprocesi par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu audzēšanu un par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Daudzdzīvokļu mājas pagrabā? Džeks citā dimensijā dzīvoja, ja uzskatīja ka tā ir gudra doma. Apbrīnojams stulbums!

  2. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Manos pamatskolnieka gados jaunietis būtu ļoti cienījams jaunais mičūrinietis! Ar viņu lepotos skola, pagasts, rajona vadība un Izglītības ministrija lepni mičūrinietim gatavotu ceļazīmi uz Arteku. Jā, laiki mainās!

  3. legāls - nelegāls Atbildēt

    Tikmēr no šņabja pārdzeršanās gandrīz katru dienu kāds tiek nosists… bet šņabi var nopirkt katrā pārtikas veikalā!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+