×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. augusts, 2012
Drukāt

Aiztur jaunieti, kurš varētu būs nozadzis aptuveni 20 velosipēdus

Foto - LETAFoto - LETA

Saulkrastu policisti vakar Carnikavā aizturēja kādu jaunieti, kurš pēdējā mēneša laikā varētu būt nozadzis aptuveni 20 velosipēdus gan Carnikavā, gan Ādažos. Likumsargi lūdz atsaukties cietušos.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, jūlijā Saulkrastu iecirkņa darbinieki konstatēja vairākas velosipēdu zādzības pie Ādažu un Carnikavas lielveikaliem. Salīdzinot šos gadījumus, izmeklētāji nāca pie secinājuma, ka visas zādzības varētu būt veicis viens jaunietis, tāpēc viņi palūdza veikalu apsardzes darbiniekiem pievērst pastiprinātu uzmanību pie tirdzniecības vietām novietotajiem velosipēdiem.

Izmeklēšanas gaitā policisti bija noskaidrojuši iespējamā zagļa izskatu. Vakar Carnikavā kāda lielveikala apsardzes darbinieki pamanīja jaunieti, kurš slamstījās gar veikalu un atbilda noskaidrotā zagļa pazīmēm. Apsargi jaunieti aizturēja un nodeva policijai.

Aizturētais atzinās, ka ir zadzis divriteņus un pārsvarā darījis to pusdienlaikā un darbdienu vakaros, kad lielveikalos ir vairāk cilvēku. Viņš devis priekšroku jauniem velosipēdiem, kuri nav bijuši pieslēgti vispār vai arī bijuši pieslēgti ar nekvalitatīvām slēdzenēm. Nozagtos braucamrīkus jaunietis realizējis Rīgā. Izmeklētājiem ir pamats uzskatīt, ka aizturētais zadzis velosipēdus aptuveni vienu mēnesi.

Pašlaik 18 gadus vecais puisis ir atzinies jau aptuveni 20 zādzībās, taču tiesībsargājošajās iestādēs vērsušies tikai pieci cietušie, tāpēc Saulkrastu iecirkņa policisti lūdz pieteikties arī pārējos apzagtos, rakstot iesniegumu vai zvanot policijai pa tālruni 67 950 350, 67 950 351 vai 29 153 429.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+