×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Aiztur jaunu sievieti, kas pārdevusi sevišķi bīstamu narkotiku – karfentanilu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijas (VP) Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde (ONAP) aprīļa sākumā par narkotiku realizāciju Rīgā aizturēja 1990. gadā dzimušu sievieti, informē VP.

Kratīšanas laikā pie sievietes atrasti kopumā desmit grami sevišķi bīstamās narkotiskās vielas karfentanila sajaukuma ar heroīnu, kas bija paredzēts realizācijai Latvijas teritorijā.

“Jānorāda, pie sievietes atrastais bīstamās narkotiskās vielas daudzums ir uzskatāms par īpaši lielu. Tas desmit reižu pārsniedz likumā noteikto apmēru, no kura šīs narkotiskās vielas apmērs jau ir atzīstams par lielu,” atzīmē policijā.

Par notikušo sākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā, kā arī neatļautu realizēšanu. Lietā turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu pie sievietes atrastās narkotiskās vielas izplatības kanālus.

Karfentanils ir sevišķi bīstama narkotiskā viela, kuras iedarbība uz cilvēka organismu sākas jau no pavisam nelieliem daudzumiem – viena mikrograma.

Īpaši bīstams karfentanils ir arī tādēļ, ka šīs vielas iedarbība ir lēnāka nekā citām narkotiskajām vielām. Tādēļ lietotāji bieži vien strauji palielina dozu, kā rezultātā labākajā gadījumā gūst neatgriezeniskus veselības traucējumus, bet visbiežāk mirst no pārdozēšanas.
 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cik šausmīga narkotika! Labi gan, ka heroīns tāds nav, un to drausmīgo karfentanilu var ar heroīnu atšķaidīt. A kas, ja nevarētu?! 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+