×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
24. aprīlis, 2017
Drukāt

Aiztur korumpētus ierēdņus (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ukrainas valsts gāzes kompānijas "Naftogaz" galvenā mītne Kijevā.

Ukrainā, izvēršot cīņu pret augstākā līmeņa korupciju, aizturēts augsta līmeņa valsts gāzes kompānijas “Naftogaz” vadītājs, kā arī tuvs bijušā premjerministra Arsenija Jaceņuka sabiedrotais.

Ukrainas pretkorupcijas birojs (NABU) aizdomās par naudas piesavināšanos aizturēja “Naftogaz” valdes priekšsēdētāja pirmo vietnieku Sergiju Perelomu. Aizturēts arī bijušais Ukrainas parlamenta Enerģētikas komitejas priekšsēdētājs Mikola Martiņenko. Notiesāšanas gadījumā Martiņenko varētu piespriest 12 gadu cietumsodu par to, ka viņš varētu būt piesavinājies 16 miljonus eiro no Eiropā lielākās un Ukrainā vienīgās urāna ieguves un pārstrādes rūpnīcas. Martiņenko tiek apsūdzēts par naudas piesavināšanos un tās novirzīšanu ārzonas kontā laikā, kad viņš pārraudzīja to, kā Ukrainas Austrumu kalnrūpniecības un bagātināšanas kombināts no Kazahstānas iepērk urāna koncentrātu. Ukrainas pretkorupcijas biroja stiprināšana bija viena no Starptautiskā valūtas fonda galvenajām prasībām, lai piešķirtu valstij 17,5 miljardu dolāru aizdevumu. Ukraina nevalstiskās organizācijas “Transparency International” korupcijas uztveres indeksā starp 176 vērtētajām valstīm atrodas 131. vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+